Trwa ładowanie...

Nagrali płytę dla sparaliżowanego muzyka. W piątek koncert charytatywny

Bartek "MesBrutah" Dzienkiewicz uległ ciężkiemu wypadkowi. Warszawska scena organizuje cykl akcji na jego rehabilitację. Teraz nagrali płytę

Nagrali płytę dla sparaliżowanego muzyka. W piątek koncert charytatywny
d1i2yo6
d1i2yo6

Bartek MesBrutah Dzienkiewicz to pochodzący z Warszawy DJ, wokalista, muzyk i producent muzyczny. Latem 2013 roku uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego złamał kręgosłup i jest sparaliżowany. Warszawska scena organizuje cykl akcji, z których środki mają być przeznaczone na jego rehabilitację.

Historia Bartka wbija w ziemię, seria wielkich tragedii rodzinnych, wypadek i wózek inwalidzki, a chwilę potem narodziny synka. Jego wola walki jest niesamowita, a my nie przestajemy pomagać - mówią jego przyjaciele - Bartek dzielnie walczy o powrót do zdrowia, każdego dnia nabiera sił i jest coraz bardziej samodzielny, jednakże nadal bardzo potrzebuje Waszego wsparcia.

Przez ostatnie miesięcy pracowali oni nad płytą, z której całkowity dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Bartka. Kompilacja "Czucie Głębokie" zawiera 12 premierowych kompozycji, a część z nich powstała specjalnie na tą okazję. Znajdziemy na niej zaròwno dobrze już znanych i uznanych producentow jak i mniej znanych aczkolwiek równie ciekawych artystow oraz zupełnie świeże debiuty. Muzycznie jest to przegląd szeroko rozumianej klubowej elektroniki, od dubu i dubtechno przez deep house, minimal, garage i eksperymenty na klasycznych analogowych sprzętach nagrane na żywo.

W najbliższy piątek, 19 grudnia, w klubie 1500m2 do wynajęcia odbędzie się premiera tego albumu. Na imprezie wystapią autorzy utworów z płyty oraz zaprzyjaznieni dje.

d1i2yo6

Zagrają:

- Fischerle (live)
- Hatti Vatti & Lady Katee (live)
- Yac (live dub/fx mix)
- Kwazar & GreenJesus (live)
- Beetroot
- rsp
- Hadrian

Wstęp:

15zł - bez płyty
40zł - z płytą
35zł - sama płyta

19 grudnia 2014
Start: 21:00
1500m2 do wynajęcia - w sali Czarny Rynek
*(tzw. Czarna Sala) *

ul. Solec 18


d1i2yo6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i2yo6
Więcej tematów