Trwa ładowanie...

Na placu Politechniki stanie Integrator!

Już za parę dni w naszym mieście pojawi się nietypowa konstrukcja

Na placu Politechniki stanie Integrator!
d3lup6a
d3lup6a

17 maja, podczas Juwenaliów na placu Politechniki w Warszawie, zostanie otwarty pawilon. Został zaprojektowany przez studentów z Koła Naukowego reArchitektury Politechniki Warszawskiej i nazywa się IntegratorPW

IntegratorPW to właściwie nietypowa przestrzeń wystawowa o modułowej strukturze, która pomieści multimedialną i interaktywną ekspozycję prezentującą projekty rozwijane przez wszystkie koła naukowe Politechniki Warszawskiej. IntegratorPW jest w pełni inicjatywą studencką – począwszy od idei, po realizację.

Juwenalia to największa w roku impreza studencka, przyciągająca również wielu mieszkańców Warszawy oraz turystów. To także idealny czas na spotkanie z nauką w przyjazny i ciekawy sposób - zachęcają studenci na swoim profilu ..

Celem projektu jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najnowszych projektów realizowanych przez koła naukowe PW. Studenci różnych wydziałów opracowują w swoich laboratoriach i warsztatach szeroki zakres inspirujących projektów, które niejednokrotnie zdobywały uznanie na światowych wystawach i konferencjach. IntegratorPW będzie platformą do wymiany informacji pomiędzy społecznościami poszczególnych wydziałów. Zaprosi również gości Juwenaliów do zapoznania się z możliwościami, jakie otwiera przed młodzieżą studiowanie na Politechnice Warszawskiej.

d3lup6a

IntegratorPW jest strukturą mobilną. Jego konstrukcja umożliwia wielokrotny montaż oraz łatwy transport. W przyszłości IntegratorPW będzie wystawiany w innych miastach w Polsce.

d3lup6a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lup6a
Więcej tematów