Trwa ładowanie...

Na Narodowym będą aż trzy lodowiska! [WIDEO]

Kolejna edycja Zimowego Narodowego rusza już 8 listopada

Na Narodowym będą aż trzy lodowiska! [WIDEO]
dzqkb3k
dzqkb3k

Tegoroczne plany dla Zimowego Narodowego są ambitne. Na Stadionie Narodowym powstanie* miasteczko lodowe z 3 lodowiskami , ice bistro, a także sześciotorowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach!*

W ramach Zimowego Narodowego planowane sa również: międzynarodowe występy na lodzie, nauka jazdy na łyżwach, poranki dla maluchów, disco lodowisko, skatepark, a także Świąteczny Jarmark wzorowany na najlepszych austriackich jarmarkach.

Pierwsza edycja Zimowego Narodowego ruszyła w ubiegłym sezonie. W ciągu 47 dni Stadion Narodowy odwiedziło wtedy ponad 105 tysięcy gości. Jazda na łyżwach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród warszawiaków, jak i gości z innych części Polski.

dzqkb3k

- Przy organizacji drugiej edycji Zimowego Narodowego zdecydowaliśmy się na jeszcze większy rozmach, aby jeszcze więcej osób mogło skorzystać z atrakcji Zimowego Narodowego. Stąd zamiast 47 dni, ponad 100 dni pozytywnych emocji, zamiast 1 lodowiska w tej edycji mamy 3 lodowiska, nowością jest górka lodowa do zjeżdżania, a także dwa międzynarodowe show na lodzie. Cieszymy się, że projekt tak się rozwija. Wierzymy, że nasi goście doświadczą tutaj wielu niezapomnianych wrażeń - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, jeden z organizatorów.

Na całej płycie Stadionu Narodowego powstanie *lodowe miasteczko - *w sumie 5000 m2 lodu! Goście będą mogli skorzystać jednocześnie aż z 3 lodowisk. Dwa z nich będą połączone lodową ścieżką. Duże, oddzielne lodowisko będzie areną zmagań łyżwiarskich amatorów, ale również międzynarodowych mistrzów w jeździe na łyżwach, którzy zaprezentują swoje umiejętności podczas dwóch spektakularnych show. Kolejna wielka atrakcja, to pierwsza w Polsce lodowa górka. W ciągu godziny, na 6 torach będzie mogło z niej skorzystać aż 700 osób.

8 lutego, po raz pierwszy w Polsce, Zimowy Narodowy będzie gościł „Extreme Ice Show”. To emocjonujące widowisko jazdy ekstremalnej na łyżwach. Z kolei 28 lutego, również po raz pierwszy w Polsce, odbędzie się „Kings On Ice”, show podczas którego wystąpią aktualni mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata w jeździe figurowej. Wydarzenie to będzie połączeniem rozrywki ze sportem, jazdy klasycznej z akrobacjami. Od strony muzycznej w show wystąpi Edvin Marton, zdobywca nagrody Emmy, który zagra na 300-letnim Stradivariusie. „Kings On Ice” to wielki finał Zimowego Narodowego. Sprzedaż biletów na oba show startuje w połowie października.

dzqkb3k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzqkb3k
Więcej tematów