Trwa ładowanie...

Na Jagiellońską z mostu Grota nie zjedziesz!

Zamykają kolejny zjazd z mostu Grota! Teraz dojazd do Jagielońskiej może być dziesięć razy dłuższy

Na Jagiellońską z mostu Grota nie zjedziesz!
d1zhag3
d1zhag3

Niedostępny pas ruchu przy Powązkowskiej, zamknięty zjazd na ul. Jagiellońską i tymczasowy wjazd na ul. Marymoncką. Od dziś kolejne utrudnienia związane z przebudową mostu Grota-Roweckiego. Pierwsze zmiany nastąpią dzisiaj na dojazdach do ulicy Powązkowskiej. Przez dziesięć kolejnych dni środkowy pas ruchu będzie niedostępny dla kierowców od godziny 22 do 5 nad ranem.

Kolejne reorganizacje w ruchu rozpoczną się 3 października, o godz. 22.00, kiedy drogowcy zamkną zjazd na ul. Jagiellońską . Całkowicie zablokuje to możliwość wjazdu na tą trasę, jadąc od strony Wisły. Kierowcy, którzy będą chcieli dojechać na ul. Jagiellońską będą zmuszeni dotrzeć aż do zjazdu przy ul. Wysockiego, następnie kierować się w stronę ronda Żaby, stamtąd do ronda Starzyńskiego i dopiero na Jagiellońską. Będzie to ogromnym utrudnieniem. Dotąd czas pokonania dystansu z mostu Grota – Roweckiego do ul. Jagiellońskiej zajmował ok. 2-3 min, a teraz może wydłużyć się nawet do 30 min.

d1zhag3

Nieco lepszą sytuację zastaniemy przy zjeździe z trasy Toruńskiej na węzeł Marymoncka. Kierowcy nadal będą mogli zjechać do ulic Marymonckiej, Słowackiego i Broniewskiego, ale innym przejazdem.

Przewiązka będzie zlokalizowana między ulicą Mickiewicza a Gdańską – tłumaczy Małgorzata Tarnowska z warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Planowane zakończenie prac, a tym samym przywrócenie dawnego ruchu, nastąpić ma dwa tygodnie później.

d1zhag3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zhag3
Więcej tematów