Trwa ładowanie...

Monitoring "wyłapał" marihuanę!

Trzech młodych chłopaków wymieniało między sobą paczuszki...

Monitoring "wyłapał" marihuanę!
dxrfdu4
dxrfdu4

Do zdarzenia doszło wczoraj, około 22.30. Trzech młodych chłopaków zostało zauważonych przez operatora monitoringu, w okolicy fontanny przy Pałacu Kultury i Nauki. Młodzi mężczyźni wymieniali między sobą dziwne zawiniątka. Na miejsce wysłano patrol, który akurat znajdował się w pobliżu

Na widok strażników miejskich jeden z chłopaków zaczął zachowywać się nerwowo. Funkcjonariusze znaleźli obok niego na trawie torebkę zawierającą susz roślinny. Gdy drugi z mężczyzn rozpinał bluzę, którą miał na sobie, wypadło z niej podejrzane, papierowe zawiniątko. W środku paczki również znajdował się susz. Natychmiast wezwano patrol policji, która zatrzymała mężczyzn i przewiozła ich na komendę przy ul. Wilczej. Po przebadaniu testerem narkotyków ustalono, że zawartość torebki i zawiniątka to marihuana.

W Polsce za samo posiadanie marihuany grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności, natomiast udzielanie marihuany innej osobie zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności, a udzielanie jej małoletniemu jest zbrodnią, zagrożoną karą od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

dxrfdu4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxrfdu4
Więcej tematów