Trwa ładowanie...

Miejsca z klimatem: Pracownia Dobrego Nastroju

Warto czasem wyrwać godzinę lub dwie, wyłącznie dla siebie...

Miejsca z klimatem: Pracownia Dobrego Nastroju
d1tthrf
d1tthrf

Pracownia Dobrego Nastroju Spinky mieści się na pierwszym piętrze, w bloku przy ul. Andersa. Przez kilka miesięcy udało im się stworzyć kameralne i przytulne miejsce, a także co zapewnić ważną u fryzjera intymność. Leci tu przyjemna i nastrojowa muzyka i łatwo przenieść się w stan relaksu i wyciszenia.

To, co różni takie lokale od sieciówek, nadętych salonów wielkich stylistów gwiazd czy tanich, ulicznych fryzjerów, to pewna, specyficzna atmosfera. Tutaj czujesz, jakbyś znał ten lokal kilka lat. Luz, swoboda, dobry humor - to priorytet prowadzących.

Kreatorzy Dobrego Nastroju - Przemo i Piter stworzą tu nową fryzurę pasującą do Twojego nastroju i stylu życia. Zainteresowani i zainteresowane mogą skorzystać z porad wizażystek, stylistek, a nawet fotografa.

Ceny: koszt nowej (wybranej przez kreatora) fryzury, plus masaż głowy, lampka szampana, to dla mężczyzn 60 - 80 zł. Kreacje kobiet są oczywiście odpowiednio droższe (wszystkie ceny dostępne na stronie salonu).

d1tthrf

Wolna godzina lub dwie wyrwane z zapracowanego dnia, czasem warto je poświęcić. zwłaszcza, gdy chodzi o samopoczucie i wygląd.

Pracownia Dobrego Nastroju SPINKY
ul. Andersa 1 lokal 53
wejście od podwórka, pierwsze piętro
STRONA internetowa

d1tthrf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tthrf
Więcej tematów