Trwa ładowanie...

Metamfetamina w salonie gier. "Przy stole odmierzano akurat porcję"

Nocna akcja policji

Metamfetamina w salonie gier. "Przy stole odmierzano akurat porcję"
d3z1xeh
d3z1xeh

Pięciu zatrzymanych, zabezpieczone narkotyki oraz kilka azjatyckich paszportów i kart pobytu na terenie Polski. To bilans nocnej akcji policjantów z Piaseczna. Dzisiejszej nocy niespodziewanie odwiedzili jeden z salonów gier.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego prowadzili działania operacyjne na terenie gminy Lesznowola. Obserwacji poddano między innymi jeden z salonów gier hazardowych, niedostępny jak się okazało dla „przypadkowych” osób. - Policjanci niespodziewanie weszli do lokalu, pokonując między innymi elektroniczne zabezpieczone drzwi. Kompletnie zaskoczeni mężczyźni nie tylko zajmowali się grą na automatach. Przy jednym ze stołów na elektronicznej wadze odmierzano akurat porcję metaamfetaminy - relacjonują mundurowi.

Zabezpieczono w sumie ponad 7 gramów narkotyku , a jedną z zapakowanych już porcji narkotyku mundurowi odnaleźli w „rynnie” na wygraną znajdującą się w jednym z automatów.

Zatrzymano łącznie 5 mężczyzn pochodzących z Wietnamu w wieku od 21 do 44 lat. Ujawniono też kilka azjatyckich paszportów oraz kart pobytu na terenie Polski nie należących do zatrzymanych osób.

d3z1xeh
d3z1xeh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z1xeh
Więcej tematów