Trwa ładowanie...

Memoriał Kamili Skolimowskiej. Wygraj bilety

Trwa sprzedaż biletów na szóstą edycję imprezy

Memoriał Kamili Skolimowskiej. Wygraj bilety
d3ov0pd
d3ov0pd

Memoriał Kamili Skolimowskiej z udziałem najlepszych lekkoatletów świata odbędzie się za dwa miesiące, 13 września na Stadionie Narodowym. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można również wygrać w konkursie „Zmotywuj Anitę Włodarczyk do rzutu na odległość 80 metrów”.

Pierwsza edycja imprezy nosząca nazwę "Mityng ku czci Kamili" odbyła się w maju 2009 roku na stadionie warszawskiej Skry. Z każdym rokiem zainteresowanie wydarzeniem zarówno wśród zawodników, jak i widzów rosło. W ubiegłym roku mityng po raz pierwszy odbył się na Stadionie Narodowym.

Mityng ten był rekordowy pod względem liczby widzów - z trybun zmagania obserwowało 23 tysiące widzów, a przed telewizorami zasiadło 1,7 mln osób, a także pod względem wyników - rekord Polski Pawła Fajdka w rzucie młotem (83,48 m) oraz nieoficjalny halowy rekord świata (9,98 s) Jamajczyka Usaina Bolt w biegu na 100 metrów mężczyzn.

d3ov0pd

Tegoroczny Memoriał Kamili Skolimowskiej ponownie rozgrywany będzie na Stadionie Narodowym. Choć miejsce to jest już znane kibicom, czekają na nich dodatkowe emocje związane z nową konkurencją rozgrywaną w ramach mityngu. Podczas tegorocznego konkursu w skoku wzwyż rywalizować będą wyłącznie panowie, natomiast miejsce skoku w dal zajmą zmagania tyczkarzy.

Bilety na 6. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej zaczynają się już od 19 zł. Można je nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej imprezy: memorialkamili.pl

Konkurs „Zmotywuj Anitę Włodarczyk do rzutu na odległość 80 metrów”

To konkurs, w którym do wygrania są 4 podwójne bilety na 6. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej. Zadaniem uczestników jest stworzenie hasła motywacyjnego dla Anity Włodarczyk. Jak powszechnie wiadomo, marzeniem naszej mistrzyni jest pokonanie bariery 80 metrów w rzucie młotem. Dzięki hasłu motywującemu z pewnością będzie jej łatwiej osiągnąć ten cel.

Wyboru trzech najlepszych haseł dokona sama Anita, czwarte wybiorą wolontariusze Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej. Można je nadsyłać do 17 sierpnia do godz. 20.00 na adres: anna.herba@memorialkamili.pl z dopiskiem KONKURS – „Zmotywuj Anitę Włodarczyk do pokonania bariery 80 metrów”. Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć tutaj .

d3ov0pd

Historia memoriału sięga 2 maja 2009 r., kiedy odbył się „Mityng ku czci Kamili Skolimowskiej”. W imprezie pod hasłem „Pożegnanie Kamili” wzięło udział wiele gwiazd światowej lekkoatletyki. Zawody rozegrane zostały na bocznym boisku Skry, czyli w miejscu, gdzie Kamila wystartowała po raz pierwszy, a później ustanowiła rekord świata juniorek. Był to jednocześnie mityng otwarcia Warszawskiego Ośrodka Rzutu Młotem im. Kamili Skolimowskiej.

d3ov0pd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ov0pd
Więcej tematów