Trwa ładowanie...

Marsz Niepodległości już zakończony. Trwa jeszcze koncert na błoniach PGE Narodowego

Policja wstępnie podsumowuje przemarsz uczestników wydarzenia.

Marsz Niepodległości już zakończony. Trwa jeszcze koncert na błoniach PGE Narodowego
dmcp6xj
dmcp6xj

Wedle różnych szacunków, wzięło w nim udział od 40 do nawet 100 tys. uczestników. Na szczęście nie doszło do większych zakłóceń na trasie, a zgromadzeni kontynuują wiec na błoniach PGE Narodowego. Spora część uczestników powoli rozchodzi się już do domów. Służby dokonują również pierwszych podsumowań.

Wisłostrada znów zamknięta! Wracający uczestnicy marszu rzucali race i butelki na jadące samochody

— Jarosław Jóźwiak (@jjozwiak2)

- Wstępnie można ocenić, że Marsz Niepodległości przebiegł spokojnie. Nie odnotowaliśmy, żadnych poważniejszych incydentów - powiedział WawaLove.pl asp. szt. Mariusz Mrozek rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji. - Pragnę podkreślić w tym roku dobrą współpracę z organizatorem wydarzenia, który również zaangażował się w zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom. - dodaje.

dmcp6xj

Przywraca się kursowanie al. Zieleniecką.

— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa)

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że została wznowiona komunikacja zarówno w al. Zielenieckiej, jak też na ulicy Francuskiej. Ciągle jednak zamknięte pozostają most Poniatowskiego oraz Wał Miedzeszyński. Teraz do pracy zabiorą się służby porządkowe, które zajmą się m.in. uprzątnięciem rejonu dzisiejszego przemarszu.

dmcp6xj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmcp6xj
Więcej tematów