Trwa ładowanie...

Lubisz Mokotów? Łap za aparat!

Konkurs zakończy się 20 października!

Lubisz Mokotów? Łap za aparat!
d33pit7
d33pit7

Ju*żw najbliższy poniedziałek 20 października dobiega końca termin przesyłania zdjęćna konkurs fotograficznyFoto z Moko. *W wydarzeniu organizowanym przez urzd dzielnicy oraz studio Oneshot Design mogąwziąćudziałzarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie oraz przesłanie zdjęcia pasującego tematycznie do jednej z kategorii. Na zwycięzców czekają*atrakcyjne nagrody, w tym m.in. zaawansowane kursy fotografii i grafiki oraz karnety do Wodnego Parku.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba przede wszystkim wykonać dobre zdjęcie, a następnie przesłać je do organizatorów. Tu możliwości jest kilka - można to zrobić przez stronę konkursu ( www.fotozmoko.pl ), przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail:kontakt@fotozmoko.pl) lub zostawić zdjęcie w opisanej kopercie w kancelarii urzędu dzielnicy (ul. Rakowiecka 25/27).

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Jury, w skład którego wejdą profesjonalni artyści fotograficy. Dodatkowo przyznana zostanie Nagroda Burmistrza Dzielnicy Mokotów oraz Nagroda Publiczności.

d33pit7

Uczestnicy rywalizują w dwóch kategoriach

Pierwsza „Mokotów wczoraj i dziś” polega na pokazaniu dwóch zdjęć: jednego archiwalnego oraz drugiego wykonanego współcześnie w tym samym miejscu. W tej kategorii głównym kryterium będzie przedstawienie zmian, jakie zaszły w prezentowanym miejscu. Kategoria druga „Pocztówka z Mokotowa ” daje więcej swobody - tu liczyć się będzie pomysłowość i oryginalność. Z pewnością można wysłać fotografię swojego ulubionego miejsca lub widok z okna. Do wygrania m.in. kurs fotografii w Akademii Fotografii oraz kurs wybranego programu graficznego w Warszawskiej Szkole Reklamy.

Jednym zamierzeń konkursu jest sprowokowanie uczestników do zmierzenia się z Mokotowem - jego niespotykaną nigdzie indziej atmosferą i klimatem, bogatą historią i niewątpliwym silnym charakterem. Zakończeniem konkursu będzie wystawa najlepszych prac, która zostanie wyeksponowana w sercu Mokotowa - na ogrodzeniu Parku Dreszera (ul. Puławska).

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął burmistrz dzielnicy Mokotów Bogdan Olesiński.

Patronami medialnymi wydarzenia są: dCamera, Nowa Warszawa, Ogarnij Miasto, Okno Na Warszawę oraz Południe.

d33pit7

Sponsorami nagród są: Akademia Fotografii, Warszawska Szkoła Reklamy, Wodny Park oraz wydawnictwo Helion.

Kontakt: Łukasz Prokop lukasz.prokop@oneshot.pl 502 933 525

d33pit7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33pit7
Więcej tematów