Trwa ładowanie...

Lodowisko przy PKiN zmieni lokalizację

Powrót do starej lokalizacji sprawi, że powierzchnia ślizgawki zwiększy się i jednocześnie będzie mogło z niej korzystać ponad 150 osób.

Lodowisko przy PKiN zmieni lokalizację
d21v06e
d21v06e

Miejskie lodowisko wraca pod Pałac Młodzieży. Na początku grudnia w okolicy Pałacu Kultury i Nauki po raz kolejny zostanie uruchomione lodowisko. - Nie znajdzie się jednak przy głównym wejściu od strony ulicy Marszałkowskiej – mówi w RDC wiceprezes zarządu PKiN Sebastian Wierzbicki.

- W ubiegłym roku to lodowisko funkcjonowało przy płycie głównej, przed głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki. Teraz, wracamy do poprzedniej lokalizacji, w której lodowisko było czynne przed laty, mianowicie w okolice Pałacu Młodzieży, czyli od strony ulicy Świętokrzyskiej - mówi w RDC Sebastian Wierzbicki, wiceprezes zarządu PKiN.

Wejście na lodowisko będzie bezpłatne, a przy nim amatorzy jazdy na łyżwach dostaną również możliwość wypożyczenia sprzętu. Za niego trzeba będzie już jednak zapłacić. Powrót do starej lokalizacji sprawi również, że powierzchnia ślizgawki zwiększy się i jednocześnie będzie mogło z niej korzystać ponad 150 osób.

Źródło: (RDC)

d21v06e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21v06e
Więcej tematów