Trwa ładowanie...

Lodowisko na PGE Narodowym ruszyło. Trwa sprzedaż biletów

Otwarcie lodowiska i innych atrakcji już 28 listopada.

Lodowisko na PGE Narodowym ruszyło. Trwa sprzedaż biletów
d3upzw8
d3upzw8

Miłośnicy zimowych sportów mogą już szykować się na lodowe atrakcje. Ruszyła sprzedaz biletów na Zimowy Narodowy. Otwarcie lodowiska i innych atrakcji już 28 listopada.

Warszawskie ślizgawki powoli otwierają się dla mieszkańców. O tych dostępnych pisaliśmy tutaj. Jednak lodowisko na PGE Narodowym cieszy się największym zainteresowaniem i budzi największe emocje. To zapewne za sprawą ponad 5 tysięcy mkw. lodu, 3 lodowisk, górki lodowej i tegorocznej nowości – toru do eisstocka, austriackiej odmiany curlingu. Tylko w ubiegłym sezonie z oferty Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona gości! Bogaty program aktywności przyciągał na lodowiska zarówno młodzież, dorosłych, jak i rodziny z dziećmi.

- Również w tym roku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które z pewnością wywołają niezapomniane, pozytywnie emocje. Goście będą mogli skorzystać z aktywności, które cieszyły się dużą popularnością w ubiegłym sezonie, jak również spróbować czegoś nowego, jak choćby gry w eisstocka, austriacką odmianę curlingu. Z myślą o fanach łyżwiarstwa figurowego przygotowujemy niezwykłe widowisko z udziałem najlepszych łyżwiarzy międzynarodowych, które odbędzie się na finał Zimowego Narodowego – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

Bilety można kupić na dwa lodowiska. Lodowisko A, które mierzy 2100 m kw. to wydatek rzędu od 10 do 13 zł w tygodniu i od 11 do 14 zł w weekend. Na lodowisko B o wielkości 2400 m kw. można wejść już za 12 zł (bilet ulgowy) i 15 zł (bilet normalny) w tygodniu, a w sobotę i w niedzielę za 13 lub 16 zł. Dzieci do 4 lat na oba lodowiska mogą wejść bezpłatnie.

d3upzw8

W ramach Zimowego Narodowego, już po raz drugi, odbędzie się również „Warszawski Jarmark Świąteczny”, który powstanie przy bramie głównej nr 2, przed PGE Narodowym. „Warszawski Jarmark Świąteczny” będzie czynny od 28 listopada do 23 grudnia.

d3upzw8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3upzw8
Więcej tematów