Trwa ładowanie...

level 27 – INNY WYMIAR RZECZYWISTOŚCI

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
level 27 – INNY WYMIAR RZECZYWISTOŚCI
d1zn63a
d1zn63a

level 27 to wejście w inny wymiar rzeczywistości. Ekskluzywny lokal, w którym zagubisz pojęcie czasu i przestrzeni na rzecz relaksu i delektowania się życiem bez ciągłej potrzeby utrzymania kontroli.

Przestrzeń komfortu

level 27 to przestrzeń w której uwolnisz wszystkie swoje zmysły, zaczynając od relaksu, kończąc na imprezie do białego rana. Unikatowy widok na Warszawę sprawi, że wschody i zachody słońca staną się jeszcze bardziej wyjątkowe i będą Ci bliższe niż kiedykolwiek wcześniej...

Do dyspozycji naszych gości jest blisko 800 metrów kwadratowych powierzchni, wewnętrzny klub ze strefą V.I.P, rozległy bar, podwyższone stanowisko dla DJ-a, toalety i szatnia.

Zjawiskowa Panorama

Na zewnątrz znajduje się komfortowy taras z dwoma barami, wygodnymi miejscami do siedzenia, konsoletą DJ-a oraz widokami, jakich nie powstydziłby się żaden klub, m.in.: na północno-wschodnią panoramę Warszawy / na Stare Miasto z widokiem na Pałac Kultury i drapacze chmur, a w kierunku południowo-wschodnim na Pola Mokotowskie.

d1zn63a

Idea

Celem przyświecającym level 27 jest wprowadzenie Cię na najwyższy szczebel komfortu i relaksu. U nas nie ma życia fast lub slow, jest po prostu tu i teraz. Otaczaj się wspaniałymi ludźmi, pięknymi widokami i smakami, które zapamiętasz na długo. Nie pozwalamy sobie na bylejakość, Ty także o niej zapomnisz. Komfort życia to jakość życia.

Jesteśmy otwarci...

Od wtorku do piątku w ciągu dnia nasza specjalnie wyszkolona obsługa serwować będzie pyszne koktajle, kawę i przystawki typu finger food, tak aby spotkanie na tarasie z przyjacielem lub partnerem biznesowym nabrało zupełnie nowego wymiaru.

W czwartki, piątki i sobotnie wieczory, spokojne spotkanie przy kawie lub drinku może przerodzić się w całonocną imprezę. Zapraszani przez nas DJ-e przez całą noc dbają o zapewnienie odpowiedniego klimatu do zabawy.

Zapewniamy

Dzięki level 27 spojrzysz na świat…z góry i możesz być przekonany, że długo nie zapomnisz tego przeżycia.

d1zn63a

Dojazd

level 27 mieści się na 27. piętrze biurowca Millenium Plaza przy Placu Zawiszy i Alejach Jerozolimskich. Możesz dojechać do nas samochodem, który następnie możesz zaparkować przy ulicy Nowogrodzkiej lub w garażu podziemnym. Do level 27 można również dojechać tramwajem nr: 7, 9, 22, 24 i 25 lub autobusem nr: 127, 128, 155, 157 i 158.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej:

Artykuł sponsorowany
d1zn63a

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zn63a
Więcej tematów