Trwa ładowanie...

Kup bilet i płyń do Serocka

Pamiętacie słynny "Rejs"? Teraz sami możecie się w taki udać (wideo)

Kup bilet i płyń do Serocka
d45e4z3
d45e4z3

Już 16 kwietnia rusza przedsprzedaż biletów Warszawskich Linii Turystycznych na rejs do Serocka, niewielkiego miasteczka leżącego nad Zalewem Zegrzyńskim.

Bilety można będzie kupić w Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM na stacji metra Centrum - od poniedziałku do czwartku w godz. 7.00-20.00, a w piątki w godz. 7.00-17.00.

Można je kupić również na statku, przed rejsem, jednak wtedy trzeba się liczyć z tym, że zabraknie wolnych miejsc. Ich dostępność można będzie sprawdzić w specjalnej wyszukiwarce na stronach ZTM.

Statek „Zefir” będzie płynął do Serocka we wszystkie soboty i niedziele, od 1 maja do 26 sierpnia (z dodatkowymi kursami 1 maja i 15 sierpnia). Wypłynie z przystani Podzamcze o godz. 9.00, pokona śluzę Kanału Żerańskiego i około południa przybije do molo w Serocku. Po mniej więcej dwugodzinnej przerwie statek wypłynie w powrotny rejs do Warszawy i około godziny 18.00 zacumuje na Podzamczu.

Co robić podczas takiego rejsu? Można porozmawiać o polskim filmie, obserwować okoliczności niepowtarzalnej przyrody lub sprawdzić czy w damskiej ubikacji nie jest przypadkiem napisane „głupi kaowiec”.

d45e4z3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45e4z3
Więcej tematów