Trwa ładowanie...

Krystyna Loska kończy 75 lat! (wideo)

To był prawdziwy fenomen: ilekroć zapowiadała mecz, Polacy wygrywali!

Krystyna Loska kończy 75 lat! (wideo)
d3xptlt
d3xptlt

Krystyna Loska, ikona polskiej telewizji kończy dziś 75 lat. W Telewizji Polskiej jako prezenterka pracowała 35 lat! Zasłynęła umiejętnością przedstawienia z pamięci programu na cały dzień. Co jest niesamowite: przynosiła szczęście polskiej reprezentacji piłkarskiej - ilekroć zapowiadała mecz, Polacy wygrywali! Pani Krystyno! Dlaczego nie zapowiadała pani przed Euro 2012?

Pani Krystyna jest w rzeczywistości szatynką. Dopiero po jakimś czasie zmieniła się w platynową blondynkę. Jest również posiadaczką znakomitego poczucia humoru! Wykorzystał to m.in. Andrzej Zaorski, który poprosił ją o współudział w słynnym kiedyś programie rozrywkowym "Studio Gama" (poniżej wideo).

Była jedną z pierwszych telewizyjnych celebrytek. Gdy pani Krystyna zmieniła fryzurę, zmieniało ją pół żeńskiej Polski! Występowała także, w filmach, gdzie grała głównie samą siebie. Były to m.in. „Brunet wieczorową porą” oraz „Alternatywy 4” Barei.

Krystyna Loska jest żoną Henryka Loski, działacza piłkarskiego, współpracownika Kazimierza Górskiego, i matką Grażyny Torbickiej, popularnej prezenterki telewizyjnej.

Życzymy wszystkiego najlepszego!

d3xptlt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xptlt
Więcej tematów