Trwa ładowanie...

Krótkie filmy w całym mieście!

Filmy zobaczycie w najbardziej popularnych warszawskich klubach, takich jak Chłodna 25, Skwer, KredkaKafe, Znajomi Znajomych, Plac Zabaw, Cafe Kulturalna.

Krótkie filmy w całym mieście!
d15qdxr
d15qdxr

Festiwal Filmu Krótkiego to międzynarodowy przegląd filmów krótkometrażowych nagradzanych na największych światowych festiwalach oraz konkurs dla najlepszej polskiej etiudy filmowej.* Odbywać się będzie w dniach 4-7 lipca.*

Podczas festiwalu pokazujemy filmy krótkometrażowe wyróżnione w 2011 roku nagrodami Sundance Film Festival, Festival de Cannes, International Filmfestspiele Berlin oraz filmy krótkometrażowe nominowane i nagrodzone Oscarami.

W trakcie festiwalu odbywa się Konkurs Główny i zostaje przyznana nagroda (finansowa) jury dla najlepszej etiudy zrealizowanej przez studenta polskiej szkoły filmowej zrealizowanej w 2011-12 roku oraz odbywa się plebiscyt publiczności. W konkursie uczestniczą Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna, Mistrzowska Szkoła Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy, Warszawska Szkoła Filmowa, Akademia Filmu i Telewizji, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania.

Większość pokazów festiwalowych realizowana jest w najbardziej popularnych warszawskich klubach, z którymi współpracujemy od kilku lat m.in. Chłodna 25, Cafe Kulturalna, Plac Zabaw, Skwer, KredkaKafe, Znajomi Znajomych.

PROGRAM FESTIWALU

d15qdxr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15qdxr
Więcej tematów