Trwa ładowanie...

Konopie indyjskie między sadzonkami warzyw

Policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt krzaków marihuany.

Konopie indyjskie między sadzonkami warzyw
dn1pvsj
dn1pvsj

Kilkadziesiąt krzaków konopi indyjskich znaleźli na terenie działek przy ulicy Tytułowej funkcjonariusze z bielańskiej komendy. Rośliny uprawiali dwaj koledzy. Mężczyźni wpadli w ręce policjantów w chwili, gdy pojawili się na działce w celu podlania i pielęgnacji krzewów. Grzegorz M. i Marek S. już usłyszeli zarzuty uprawy środków odurzających. Teraz może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z bielańskiej komendy ustalili, że na terenie działki rekreacyjnej przy ulicy Tytułowej może znajdować się plantacja konopi indyjskich. Policjanci postanowili to sprawdzić i rano udali się pod wskazany adres. Na działce, pomiędzy sadzonkami warzyw, znaleźli wsadzone w ziemię konopie. Stan w jakim się znajdowały świadczył o tym, że były one sukcesywnie podlewane i pielęgnowane.

Fakt ten utwierdził policjantów w przekonaniu, że na miejscu mogą pojawić się osoby zajmujące się plantacją. Przeprowadzona obserwacja posesji już po kilku godzinach przyniosła zamierzony efekt. Po jakimś czasie na teren działki przyszło dwóch mężczyzn, którzy od razu swoje kroki skierowali w kierunku miejsca, gdzie znajdowała się uprawa, a następnie zaczęli podlewać rośliny. Gdy tylko pojawili się przy roślinach, funkcjonariusze przystąpili do ich zatrzymania i legitymowania.

Dwóch mężczyzn było niezwykle zdziwionych widokiem policjantów. Kryminalni zatrzymali 58-letniego Grzegorza M. i 66-letniego Marka S. i zabezpieczyli kilkadziesiąt krzaków konopi. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, w tym uprawy środków odurzających. Teraz może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

dn1pvsj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn1pvsj
Więcej tematów