Trwa ładowanie...

Koncert na 11. piętrze budynku PAST-y!

Żeby wejść na koncert wystarczy zabrać ze sobą… pusty karton

Koncert na 11. piętrze budynku PAST-y!
d3uesrd
d3uesrd

Oryginalne miejsce, oryginalny koncert i oryginalny "bilet wstępu". Teatr Pijana Sypialnia organizuje koncert z piosenkami ze swoich spektakli na 11. piętrze budynku PAST-y. Żeby wejść na koncert wystarczy zabrać ze sobą… pusty karton. Koncertowi będzie towarzyszyła dyskusja na temat drugiej edycji Festiwalu Teatralnego WrzAWA, który przygotowują artyści. Koncert odbędzie się 8 lutego o godzinie 19:00.

Koncert m.in. z piosenkami starej Warszawy, odbywa się przy okazji akcji „To się wytnie”. Z zebranych pudeł, które będą ozdabiane razem z publicznością, powstaną informacje o zbliżającej się drugiej edycji Festiwalu Teatralnego WrzAWA. Chcemy, żeby to mieszkańcy Warszawy wypowiedzieli się, czego oczekują po festiwalu teatralnym. Co z tego, że wymyślimy nawet najlepszy na świecie program, jeśli on minie się z oczekiwaniami widzów.* Jeżeli macie karton i trochę pomysłów wpadajcie podyskutować i posłuchać koncertu* - mówi Sławek Narloch, dyrektor festiwalu.

Wyjątkową atrakcją dla wszystkich, którzy przybędą wspomóc powstawanie festiwalu, będzie obłędny widok na Warszawę, który rozciąga się z tarasu na 11 piętrze budynku PAST-y. Festiwal Teatralny WrzAWA, to pierwsze wydarzenie, które łączy w sobie młodość i historię, teatr i muzykę. Przez 4 dni najlepsze teatry niezależne z całego kraju będzie można oglądać odpoczywając na leżaku i popijając zimne napoje. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w lipcu 2013 roku. Wystąpiło ponad stu artystów, a przez widownię przewinęło się kilka tysięcy widzów. Laureatem został Teatr Szwalnia z Łodzi. Producentem festiwalu jest BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa, pomysłodawcą Teatr Pijana Sypialnia.

d3uesrd
d3uesrd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uesrd
Więcej tematów