Trwa ładowanie...

Koncert dla Beatlesów pod Pałacem Kultury. Zagrają Muniek Staszczyk i Tymon Tymański

Z okazji 50-lecia ukazania się płyty "A Hard Day's Night"

Koncert dla Beatlesów pod Pałacem Kultury. Zagrają Muniek Staszczyk i Tymon Tymański
dw3ssrn
dw3ssrn

Już niebawem plac Defilad wypełni muzyka Beatlesów! W piątek, 5 września pod Pałacem Kultury z okazji 50-lecia ukazania się płyty "A Hard Day's Night" odbędzie się koncert dedykowany muzyce legendarnej czwórki z Liverpoolu. Start imprezy o 22:30. Wstęp wolny.

Na tę okazję został stworzony specjalny projekt muzyczny, na którym zagra czterech warszawskich "bitelsów". Czterech muzyków znanych warszawskiej scenie alternatywnej z takich zespołów jak: The Car Is On Fire, Newest Zealand, Queer Resource Center, których jednoczy wyssana z mlekiem matki miłość do piosenek Beatelsów, zagra koncert na placu Defilad. Zaprosili oni także do wspólnego występu swoich idoli, którzy również podzielają ich fascynację Fab Four: Muńka Staszczyka oraz Tymona Tymańskiego.

Po koncercie obowiązkowo przenosimy się do Baru Studio i tańczymy do upadłego - mówią organizatorzy - Muzykę do tańczenia zapewni połowa Beatelsów – Jakub Czubak oraz Borys Dejnarowicz. Bawimy się od zmierzchu do świtu. W razie deszczu koncert odbędzie się właśnie w Barze Studio.

dw3ssrn
dw3ssrn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw3ssrn
Więcej tematów