Trwa ładowanie...

Komunikacja przed i po meczu na Narodowym

W związku z meczem Polska – Ukraina, który odbędzie się w piątek, ZTM wprowadza zmiany. Warto sprawdzić!

Komunikacja przed i po meczu na Narodowym
d4rl2ib
d4rl2ib

W związku z meczem Polska – Ukraina, który odbędzie się na Stadionie Narodowym, w piątek 22 marca Zarząd Transportu Miejskiego wprowadzi zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Część linii zostanie skierowana na trasy objazdowe. W celu ułatwienia dojazdu na stadion i powrotu z meczu* uruchomione zostaną linie specjalne*, a część tych kursujących na stałe zostanie zasilona dodatkowym taborem.

Zmiany będą obowiązywały od 22 marca, od godz. 6.00, do 23 marca, do godz. 1.00. W tych godzinach, wszyscy posiadacze dokumentów wstępu na mecz będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej (tylko w granicach 1 strefy biletowej, z wyłączeniem pociągów KM i WKD). Będą mogli również bezpłatnie korzystać z parkingów Parkuj i Jedź.

Żeby umożliwić kibicom dostanie się na perony metra, na każdej stacji, przy każdym wejściu, będzie jedna bramka otwarta.

W dniu meczu, od ok. godz. 17.00 (do ok. godz. 21.00) wyłączony zostanie ruch autobusów na ul. Francuskiej (w obu kierunkach), od ronda Waszyngtona do ul. Zwycięzców.

W tym czasie linie 117, 138 oraz 146 będą kursowały na zmienionych trasach:
117 – GOCŁAW - ... - Paryska - Zwycięzców - Saska - al. Waszyngtona - al. Poniatowskiego - ... – WILANÓW.
138 – BOKSERSKA - ... - Wał Miedzeszyński - Zwycięzców - Saska - al. Waszyngtona - al. Zieleniecka - ... - ZAJEZDNIA UTRATA.
146 – FALENICA - ... - Paryska - Zwycięzców - Saska - al. Waszyngtona - al. Zieleniecka - ... - DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

d4rl2ib

Od godz. 18.00 uruchomiona zostanie specjalna linia tramwajowa -77
(PL. NATUROWICZA - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona – WIATRACZNA).

Od ok. godz. 22.30 (dokładna godzina wprowadzenia zmian będzie zależała od decyzji policji) wyłączony zostanie ruch – kołowy i tramwajowy, w obu kierunkach – na ciągu: Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego. Autobusy nie będą kursowały na odcinku od ronda de Gaulle’a do ronda Waszyngtona, a tramwaje na odcinku od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona.

Dodatkowe szczegóły znajdziemy na stronie ZTM. Zobaczcie też infografiki (poniżej) przygotowane dla kibiców przez Zarząd Transportu Miejskiego

d4rl2ib
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4rl2ib
Więcej tematów