Trwa ładowanie...

Kolejny nabór do żeńskiej sekcji rugby! "Legia zaprasza dziewczyny z charakterem"

Selekcja odbędzie się w sobotę, 27 lutego.

Kolejny nabór do żeńskiej sekcji rugby! "Legia zaprasza dziewczyny z charakterem"
d39hvu5
d39hvu5

Stołeczny zespół poszukuje dziewczyn, które skończyły 16 lat, mają zapał oraz wolę walki zespołowej. Ponadto, aby dołączyć do sekcji rugby, kandydatki powinny być wysportowane i gotowe do ciężkiej pracy na treningach.

W zamian przyszłe zawodniczki dostaną możliwość trenowania pod okiem najlepszych szkoleniowców w Polsce, a także rywalizacji w walce o tytuł najlepszej drużyny w kraju. Warto podkreślić, że żeńska sekcja Legii istnieje od sezonu 2013/2014, a kobieca odmiana tej dyscypliny sportu to tzw. rugby7. Jej specyfika polega m.in. na mniejszej ilości graczy (siedmiu, a nie standardowo piętnastu). Od tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro będzie to oficjalna dyscyplina olimpijska.

Źródło: Youtube/legia.com

d39hvu5

- Przynieś ze sobą strój sportowy, butelkę wody i zapał do pracy, nic więcej nie jest potrzebne - zachęca na swoim profilu społecznościowym Legia Rugby. Dodatkowo przyszłe zawodniczki otrzymają możliwość udziału w wielu ciekawych wyjazdach sportowych, a także profesjonalną opiekę np. ze strony klubowych fizjoterapeutów. Oficjalny nabór rozpocznie się w sobotę, 27 lutego, o godz. 13.30 w Legia Fight Club, przy ulicy Łazienkowskiej 6A.

d39hvu5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39hvu5
Więcej tematów