Trwa ładowanie...

Kolejna ofiara mrozu. Przy Wawelskiej znaleziono zwłoki

To już szósta ofiara mrozu w Warszawie.

Kolejna ofiara mrozu. Przy Wawelskiej znaleziono zwłoki
d1vm42d
d1vm42d

Na terenie opuszczonych basenów przy ul. Wawelskiej znaleziono zwłoki. Jak powiedział WawaLove.pl Robert Opas z biura prasowego stołecznej policji , ofiarą jest prawdopodobnie bezdomny mężczyzna. Przyczyną śmierci może być alkohol i minusowe temperatury.

Zwłoki znaleziono około godz. 14.00. - Prawdopodobnie była to osoba bezdomna - dodaje Robert Opas. Ciało zostanie przekazane teraz do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie zbadane przez specjalistów. - Sekcja zwłok wykaże czy była to kobieta czy mężczyzna oraz wyjaśni przyczynę zgonu – dodaje oficer prasowy

To już szósta ofiara mrozu w Warszawie i okolicach tej zimy. Mróz jest szczególnie niebezpieczny dla bezdomnych . Policja apeluje o zwracanie na nich uwagi - jeden telefon może uratować komuś życie.

d1vm42d

Pierwszą ofiarę niskich temperatur znaleziono w Piasecznie na terenie pustostanu, drugą w Tłuszczu na terenie nieużytków rolnych, a trzecią w Warszawie na ulicy Brackiej. Kolejna ofiara mrozu zmarła w poniedziałek około godz. 11.00 w gminie Góra Kalwaria. Był to 47-letni mężczyzna. Piątą osobę znaleziono w Wesołej, a dziś następną, przy ul. Wawelskiej.

d1vm42d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vm42d
Więcej tematów