Trwa ładowanie...

Kolacja na wysokości 50 metrów? Czemu nie!

To 15 piętro! Są chętni?

Kolacja na wysokości 50 metrów? Czemu nie!
d13pafw
d13pafw

14-16 września w Warszawie odbędzie się możliwość skorzystania z usługi Dinner In The Sky, czyli możliwości zjedzenia posiłku wysoko nad ziemią. Głodni podniebnych wrażeń lub chętni spojrzenia w oczy króla Zygmunta III Wazy, mogą zaspokoić w ten, nietypowy sposób swój apetyt.

Możliwość taką będzie miał każdy, kto zdecyduje się wjechać na platformie* (podniesionej przez dźwig o nośności 200 ton) na wysokość 50 metrów, (*to jakieś 15 piętro wieżowca)!

Jednorazowo w podniebną kulinarną podróż mogą udać się 22 osoby. W ciągu 3 dni ponad 800 osób wzniesie się więc w Wyższe Sfery Smakowania. Na górze, oprócz rozkoszy podniebienia, będzie czekał zapierający dech w piersiach widok na panoramę Starego Miasta i całej stolicy. Platforma będzie rozstawiona przy Pałacu Prymasowskim, więc w samym sercu Starówki.

Mała ciekawostka: Książę Monako właśnie podczas takiej kolacji oświadczył się swojej wybrance!

d13pafw

Do wyboru są cztery opcje: koktajl, śniadanie, lunch oraz kolacja w chmurach. Każdą z nich możemy zakupić poprzez stronę internetową za cenę jak w tradycyjnej restauracji. Niestety, zabawa nie jest tania - na podniebny koktajl wraz z przekąskami wybierzemy się już za 169 zł. Śniadanie zjemy tylko za 268 zł, a lunch za 289 zł. Rozświetloną nocą Warszawę, można z kolei obejrzeć podczas czterodaniowej kolacji za 399 zł.

Vouchery na ucztę w chmurach dostępne są na TEJ stronie

Dinner In The Sky został zorganizowany z okazji 5 rocznicę istnienia portalu WyjatkowyPrezent.pl

d13pafw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13pafw
Więcej tematów