Trwa ładowanie...

Kobieta w ciąży usiłowała ukraść rower

Miała przy sobie nożyce do cięcia metalu. Była w widocznej ciąży

Kobieta w ciąży usiłowała ukraść rower
d1vesx2
d1vesx2

Ostatniego dnia września, kilka minut po 20:00, funkcjonariusze z komisariatu w Markach zostali powiadomieni przez pracowników ochrony centrum handlowego w Markach o kobiecie, której zachowanie wyraźnie wskazywało na to, że może próbować dokonać kradzieży jednego z rowerów ze stojaka przy sklepie.

Gdy tylko pojawili się pod placówką handlową, zauważyli kobietę, odpowiadającą rysopisowi przekazanemu przez pracowników ochrony. Kobieta podeszła do jednego z rowerów i przy pomocy posiadanych nożyc do cięcia metalu, odcięła linkę zabezpieczającą rower przed kradzieżą. Następnie próbowała odjechać jednośladem. 28-latka od razu trafiła w ręce funkcjonariuszy. Marta N. była wyraźnie zdziwiona widokiem policyjnych mundurów, podobnie jak policjanci, którzy zobaczyli, że zatrzymana jest w widocznej ciąży.

Rower, która usiłowała ukraść kobieta, został zwrócony właścicielowi. Ten, wartość swojego pojazdu, oszacował na kwotę 600 złotych. Marta N. już usłyszała zarzuty popełnienia przestępstwa przeciwko mieniu. Skorzystała z przysługującego jej prawa i dobrowolnie poddała się karze.

d1vesx2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vesx2
Więcej tematów