Trwa ładowanie...

Kino letnie Warszawa 2019. Ponad 20 propozycji na tydzień 24-30 czerwca. Znamy godziny i miejsca seansów

Kino letnie w Warszawie w tym roku prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. W dniach 24-30 czerwca na fanów kina plenerowego czeka ponad 20 propozycji. Do tych najciekawszych warto zaliczyć Atomic Blond oraz produkcje nagrodzone Oscarem m.in. Kształt Wody, Trzy Bilbordy za Ebbing, Missouri i Bohemian Rhapsody.

Kino letnie Warszawa 2019. Ponad 20 propozycji na tydzień 24-30 czerwca. Znamy godziny i miejsca seansówŹródło: iStock.com
d4dbcws
d4dbcws

Kino letnie Warszawa 2019 – Plażówka Ursus i Saska

Bogaty repertuar na tydzień 24-30 czerwca przygotowało Kino Letnie Perła w Plażówce Ursus. Za darmo, zawsze o godzinie 21 obejrzeć będzie tu można:

"Atomic Blond" (środa 26 czerwca, seans również w Plażówce Saska)
"I tak Cię kocham" (czwartek 27 czerwca)
"Foxtrot" (piątek 28 czerwca)
"Rewers" (sobota 29 czerwca)
"Daddy Cool" (niedziela 30 czerwca)

Kino letnie Warszawa 2019 – Prochownia Żoliborz

Na seans we wtorek 25 czerwca zaprasza kino letnie ulokowane w Prochowni Żoliborz. O godzinie 21:30 rozpocznie się tam projekcja filmu "Ostatni dzień lata". Wstęp na to wydarzenie jest darmowy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsce warto pojawić się na miejscu nieco wcześniej.

Kino letnie Warszawa 2019 – KINO Letnie Lolka

Kino letnie 26 czerwca zagości na Polach Mokotowskich. W środowy wieczór widzowie będą mogli obejrzeć nagrodzoną Oscarem produkcję "Kształt Wody". Seans rozpocznie się o godzinie 21:00. Wstęp jest darmowy.

d4dbcws

Kino letnie Warszawa 2019 – Zoo Market

W sobotę 29 czerwca na widzów czekać będzie Zoo Market. Na Pradze-Północ o godzinie 21:30 będzie można obejrzeć francuską komedię "Alibi.com". Podobnie jak w pozostałych przypadkach, kino letnie na Pradze-Północ również jest darmowe.

Kino letnie Warszawa 2019 – Oscary na Zaciszu

W niedzielę 30 czerwca rozpocznie się sezon kina letniego na Targówku. Przed Domem Kultury Zacisze w każdą niedzielę będzie można obejrzeć film nagrodzony Oscarem. 30 czerwca widzów czeka seans "Bohemian Rhapsody". Początek projekcji o godzinie 21:30. Wstęp darmowy. Współorganizatorem Oscarów na Zaciszu jest Filmowa Stolica.

Kino letnie Warszawa 2019 – Filmowa Stolica

Już 25 czerwca pracę rozpocznie największy organizator darmowych kin letnich. Pod nazwą Filmowa Stolica kryją się aż 33 kina plenerowe, w których obejrzeć będzie można 280 produkcji. W tym tygodniu do obejrzenia będzie:

d4dbcws
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dbcws
Więcej tematów