Trwa ładowanie...

Kinga Rusin: "Słoiki, za wywóz śmieci się płaci!"

To, że kilkaset tysięcy warszawiaków oszukuje, aby uniknąć płacenia za wywóz śmieci, wyjątkowo zdenerwowało gwiazdę TVN

Kinga Rusin: "Słoiki, za wywóz śmieci się płaci!"
d99cgx2
d99cgx2

To, że kilkaset tysięcy warszawiaków oszukuje, aby uniknąć płacenia za wywóz śmieci , wyjątkowo zdenerwowało Kingę Rusin. Oszukać trudno nie jest - wystarczy zadeklarować, że w mieszkaniu zajmowanym przez 5 osób mieszka np. tylko jedna. Jak wynika z informacji stołecznego ratusza, do wyrzucania śmieci w stolicy przyznaje się niespełna 1,53 mln osób - podczas gdy zameldowanych jest co najmniej 1,75 mln osób. Dodatkowo około pół miliona osób mieszka w stolicy bez meldunku.

To wyjątkowo zdenerwowało Kingę Rusin, rodowitą warszawiankę, która uczciwe płaci za wywóz śmieci. Apeluje na swoim profilu na Facebooku do wszystkich " słoików i innych" o wywiązywanie się z opłat za wywóz śmieci.

Warszawiacy, Warszafka, Słoiki, Lokalesi, Swojaki i wszyscy inni mieszkający na co dzień w stolicy i produkujący tu śmieci - wyjdźcie z ukrycia!!! Za wywóz i utylizację śmieci trzeba płacić, żeby później nie narzekać, że jest brudno i śmierdzi! - pisze gwiazda TVN - Zgłaszanie jednego użytkownika lokalu zamiast czterech jest nie fair w stosunku do uczciwych, którzy płacą później rachunki za wszystkich po równo. Przecież wszyscy jesteśmy dumni z tego ze jesteśmy "Warszawiakami", tak?

d99cgx2
d99cgx2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d99cgx2
Więcej tematów