Trwa ładowanie...

Kibol zatrzymany z narkotykami

Nie zgłosił się do odbycia kary!

Kibol zatrzymany z narkotykami
d20fo1l
d20fo1l

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością pseudokibiców KSP zatrzymali 23-letniego Bartosza K. Pseudokibic był poszukiwany do odbycia 3 lat pozbawienia wolności w zakładzie karnym za wiele rzeczy, m.in. za handel narkotykami. W mieszkaniu, gdzie przebywał policjanci znaleźli narkotyki - marihuanę, kokainę oraz MDMA (ecstasy).

Policjanci ustalili, gdzie może przebywać 23-latek i udali się we wskazane miejsce. W pokoju, który wynajmował Bartosz K. policjanci wyczuli zapach palenia marihuany, natomiast podczas przeszukania znaleźli duże zawiniątko z folii aluminiowej, w którym znajdował się susz roślinny koloru zielonego, torebkę foliową koloru żółtego, wewnątrz której znajdowało się dziewięć zawiniątek z folii aluminiowej z zawartością proszku koloru białego oraz torebkę foliową, wewnątrz której znajdował się biała tabletka.****

Bartosz K. przyznał, że wymienione substancje należą do niego i potwierdził, że są to marihuana , kokaina i ectasy. Oświadczył, że kupił narkotyki tego samego dnia rano.Już został mu przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających i został przewieziony do zakładu karnego celem odbycia 3 lat pozbawienia wolności za handel narkotykami.

d20fo1l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20fo1l
Więcej tematów