Trwa ładowanie...

Jezdnia Wisłostrady zostanie zamknięta. Remont trasy AK trwa

Od czwartku 5 listopada na kierowców korzystających z trasy AK czeka szereg zmian i utrudnień

Jezdnia Wisłostrady zostanie zamknięta. Remont trasy AK trwa
d2js69d
d2js69d

Utrudnienia czekają głównie mieszkańców Łomianek. Po zwężeniu Wisłostrady na wysokości trasy AK to oni będą mieli największy problem z przedostaniem się do domów. Zmiana organizacji ruchu nie potrwa jednak długo. Zakończenie prac drogowcy zapowiadają na 14 listopada. Najpierw obydwie jezdnie na * Wisłostradzie zostaną zwężone do jednego pasa, a od piątku 7 listopada będą całkowicie zamykane. W tym okresie mogą utworzyć się *korki. W kolejnych dniach ruch zostanie najpierw całkowicie przełożony na jezdnię zachodnią, a później na wschodnią. Zmiany rozpoczną się już dzisiaj w nocy.

Od 5 do 7 listopada, w godzinach 22.00 – 6.00, zwężone do jednego pasa ruchu będą obydwie jezdnie Wisłostrady w rejonie Trasy Armii Krajowej. Utrudnienia związane są z wyburzaniem południowego wiaduktu Trasy Armii Krajowej nad Wisłostradą.

Od piątku 7 listopada od godz. 20.00 do soboty, 8 listopada do godz. 20.00 zamknięta dla ruchu będzie wschodnia jezdnia Wisłostrady (prowadząca w kierunku Łomianek). Ruch w obydwu kierunkach zostanie skierowany na jezdnię zachodnią.

Od soboty 8 listopada od godz. 20.00 do niedzieli, 9 listopada do godz. 20.00 zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia Wisłostrady (prowadząca w kierunku centrum). Ruch w obydwu kierunkach zostanie skierowany na jezdnię wschodnią.

d2js69d

Od 11 listopada od godz. 22.00 do 12 listopada do godz. 6.00 zwężona o prawy pas ruchu będzie wschodnia jezdnia Wisłostrady. Ruch w kierunku Łomianek będzie odbywał się jednym pasem.

Od 12 listopada od godz. 22.00 do 13 listopada do godz. 6.00 zwężona o lewy pas ruchu będzie wschodnia jezdnia Wisłostrady. Ruch w kierunku Łomianek będzie odbywał się jednym pasem.

Od 13 listopada od godz. 22.00 do 14 listopada do godz. 6.00 zwężona o lewy pas ruchu będzie zachodnia jezdnia Wisłostrady. Ruch w kierunku centrum będzie odbywał się jednym pasem.

Od 14 listopada od godz. 22.00 do 15 listopada do godz. 6.00 zwężona o prawy pas ruchu będzie zachodnia jezdnia Wisłostrady. Ruch w kierunku centrum będzie odbywał się jednym pasem.

d2js69d

Utrudnienia związane są z przebudową przez GDDKiA Trasy Armii Krajowej do parametrów drogi ekspresowej S8. Zakres prac to m.in. zmiana szerokości jezdni głównych, połączenie istniejących i projektowanych węzłów na Trasie AK w następujące zespoły: zespół węzłów: Powązkowska – Broniewskiego – Marymoncka, zespół węzłów: Wisłostrada – Modlińska, budowa i przebudowa jezdni zbierająco - rozprowadzających, przebudowa lokalnego układu komunikacyjnego, budowa ścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych. Rozebrane i zbudowane od nowa będą 33 obiekty mostowe; natomiast remontowanych i przebudowywanych będzie 27 obiektów, w tym kluczowy Most gen. S. Grota–Roweckiego. Zakończenie wszystkich prac planowane jest na październik 2015 r. Wykonawcą inwestycji jest firma Metrostav Polska S.A.

d2js69d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2js69d
Więcej tematów