Trwa ładowanie...

Jesteś świadkiem wandalizmu rowerów miejskich? Zadzwoń pod specjalny numer alarmowy

Operator systemu Veturilo we współpracy z jedną z firm ochroniarskich uruchamia nr tel. (22) 628-60-70

Jesteś świadkiem wandalizmu rowerów miejskich? Zadzwoń pod specjalny numer alarmowy
d1kqpeq
d1kqpeq

Został on stworzony z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa systemu oraz sprzętu. W razie zaobserwowania jakichkolwiek aktów wandalizmu bądź nieprawidłowości, stosowną interwencję podejmie firma ochroniarska. Celem podniesienia poziomu bezpieczeństwa, od połowy ubiegłego roku Nextbike Polska nawiązał bowiem współpracę z City Security.

W ramach tej kooperacji, stacje rowerowe wyposażane są w kamery monitoringu , które pozwalają na uzyskanie szybkiej informacji o występowaniu niepożądanych zdarzeń, takich jak dewastacje lub kradzieże. W razie zaistnienia niepokojącego zjawiska, operator monitoringu znajdujący się w centrali natychmiast zawiadamia patrol interwencyjny.

- Zachęcamy do zgłaszania swoich uwag. Do każdej z nich podchodzimy z pełną powaga i jeśli okaże się, że rowery rzeczywiście są zagrożone natychmiast podejmujemy stosowną interwencję – mówi Beniamin Krasicki, prezes City Security.

Do ochrony miejskich rowerów w stolicy zaangażowanych jest kilkudziesięciu pracowników. Oprócz podjazdów kontrolnych pod stacje rowerowe albo interwencji, prowadzą oni także rutynowe kontrole.

d1kqpeq

Specjalny numer alarmowy to: (22) 628-60-70

d1kqpeq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kqpeq
Więcej tematów