Trwa ładowanie...
biurowiec
Luiza Poreda
08-07-2014 18:30

Jest pozwolenie na budowę biurowca EQlibrium

W ramach projektu, u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na Woli powstanie nowoczesny obiekt biurowy, w którym znajdzie się łącznie 9 878 m kw. powierzchni komercyjnej oraz 113 miejsc parkingowych

Jest pozwolenie na budowę biurowca EQlibrium
d1vsny5
d1vsny5

Nowoczesny biurowiec w standardzie technicznym klasy A będzie się składał z dwóch połączonych brył: jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. Zaoferuje łącznie 9 878 m kw. powierzchni biurowej i usługowej oraz dwie kondygnacje podziemne ze 113 miejscami parkingowymi.

W budynku zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania techniczne m.in. elewacja o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej, system BMS oraz energooszczędne oświetlenie. Obiekt będzie posiadał certyfikat BREEAM very good- to wielokryterialny system oceny jakości budynków, będący obecnie standardem w branży nieruchomości w Europie i na świecie. Bierze pod uwagę wiele cech budynku takich jak efektywność energetyczna, materiały i konstrukcja, eksploatacja i realizacja, gospodarka wodą i odpadami, jakość środowiska wewnętrznego, dostępność komunikacyjna.

– Jesteśmy przekonani, że projekt realizowany u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona spotka się z dużym zainteresowaniem najemców, którzy docenią innowacyjność inwestycji, najwyższą jakość wykończenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych. Ogromnym atutem obiektu jest również jego znakomita lokalizacja w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. Dzięki położeniu w bezpośrednim sąsiedztwie centrum oraz zróżnicowanej infrastrukturze komunikacyjnej, Wola w najbliższym czasie stanowić będzie doskonałą propozycję dla firm poszukujących prestiżowych przestrzeni biurowych w dogodnej lokalizacji – powiedział Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

d1vsny5

Projekt biurowca przygotowała pracownia S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o., komercjalizacją budynku zajmie się firma JLL.

Początek budowy biurowca EQlibrium zaplanowano na* trzeci kwartał 2014 r*.

d1vsny5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vsny5
Więcej tematów