Trwa ładowanie...

Jak mieszkańcy widzą stolicę? Wystawa w metrze

Zobaczcie, jak warszawiacy sfotografowali swoje miasto

Jak mieszkańcy widzą stolicę? Wystawa w metrze
d1ntvqi
d1ntvqi

Od dziś, 15 grudnia, na stacji metro Wilanowska możecie oglądać wystawę laureatów konkursu fotograficznego Warsaw Insta Festiwal – pierwszego festiwalu fotografii miejskiej na Instagramie.

Uczestnicy mieli okazję pokazać, jak widzą swoje miasto, jak na nie patrzą, gdzie dostrzegają zachodzące zmiany. "Warszawa rozwija się na naszych oczach. Zmienia się także nastawienie do samego miasta – w coraz większym stopniu czujemy się jego częścią i chcemy uczestniczyć w tworzeniu jego wizerunku" - komentują organizatorzy.****

Wybór był ponoć trudny. I nic dziwnego, bo na konkurs nadesłano ponad 1200 zdjęć. Duże zainteresowanie konkursem pokazuje, że warszawiacy chcą chwalić się naszym miastem i lubią pokazywać miejsca, które są dla nich ważne i wyjątkowe. - Różnorodność Warszawy daje ogromne możliwości miłośnikom fotografii, a ich twórcze spojrzenie na miasto ukazuje je często w zupełnie innym, niedostrzeganym na co dzień kontekście – informuje Wawalove.pl Maria Schicht, zastępca dyrektora Centrum Komunikacji Społecznej.

d1ntvqi

Pełna informacja o laureatach konkursu Warsaw Insta Festiwal na stronie .

Wystawę będzie można oglądać codziennie od 15 grudnia 2014 roku do 15 stycznia 2015 roku. Współorganizatorem wystawy jest miasto stołeczne Warszawa.

d1ntvqi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ntvqi
Więcej tematów