Trwa ładowanie...

Izabella C. nie stawiła się na badania psychiatryczne!

Kobiecie, która wjechała samochodem do przejścia podziemnego przy Rotundzie grozi przymusowe doprowadzenie przez policję [WIDEO]

Izabella C. nie stawiła się na badania psychiatryczne!
de7auju
de7auju

Izabella C., która w grudniu zeszłego roku pod wpływem alkoholu wjechała samochodem do przejścia podziemnego przy Rotundzie w centrum Warszawy, nie stawiła się na przymusowe badania psychiatryczne - informuje RMF FM. W trakcie tych badań lekarze mieli ocenić, czy jest poczytalna.

Izabella C. zgodnie z decyzją sądu miała rozpocząć przymusowe badania w środę. Nie stawiła się jednak na nich, natomiast przedstawiła listę powodów, które miały jej uniemożliwić pobyt w ośrodku zamkniętym. Nie jest to zwolnienie lekarskie - chodzi raczej o okoliczności niezwiązane z jej stanem zdrowia.

Teraz śledczy zajmują się weryfikacją przedstawionych przez kobietę informacji. Grozi jej przymusowe doprowadzenie na badania przez policję.

Izabella C. wjechała do przejścia podziemnego w centrum Warszawy w nocy z 17 na 18 grudnia 2013 roku po tym, jak uderzyła w inne auto i straciła panowanie nad swoim mercedesem. Zgodnie z decyzją sądu, 31-latka miała się zgłaszać na komendę dwa razy w tygodniu, do czego się nie stosowała. Z kolei gdy w grudniu sędzia zakazała jej opuszczać kraj, C. oświadczyła, że nie może oddać paszportu ponieważ "to mocno koliduje z jej planami na święta". Problemy z prawem miała też w USA (posiada obywatelstwo tego kraju). Kobieta już wcześniej była skazana za jazdę po pijanemu, za co dostała dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Zobaczcie, jak Izabella C. jechała przez centrum Warszawy!

de7auju
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de7auju
Więcej tematów