Trwa ładowanie...

Interaktywna gra miejska śladami Szarych Szeregów

Wydarzenie z okazji 72. rocznicy Akcji pod Arsenałem. Udział jest bezpłatny

Interaktywna gra miejska śladami Szarych Szeregów
d1pnycj
d1pnycj

Alek, Rudy i Zośka to najpopularniejsze postacie z Szarych Szeregów. Wiemy, że byli Polakami, wiemy w jakich akcjach brali udział, znamy ich całkiem dobrze z książek, opowiadań czy filmów. Ale co konkretnie robili w Warszawie, gdzie zostawili po sobie ślady?

Tego będzie można dowiedzieć się już 21 marca podczas gry miejskiej organizowanej przez hufiec ZHP Warszawa Mokotów w ramach 45. Rajdu Arsenał. Każdy, nie ważne ile ma lat, czy jaką wiedzę posiada na temat Szarych Szeregów, będzie mógł przejść śladami pozostawionymi w Warszawie przez tych trzech bohaterów. Na najlepszych graczy czekają nagrody, w tym tablet multimedialny.

Gra jest otwarta, każdy może w niej wziąć udział. Gra będzie łączyła historię z nowoczesnością, gdyż do jej obsługi stworzona została specjalna aplikacja online.

d1pnycj

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w grze?

Gra będzie trwała 21 marca 2015 w godzinach od 10:00 do 16:00. Nie będzie wymagana wcześniejsza rejestracja. Nie trzeba też startować o wyznaczonej godzinie, można dołączyć się w każdym momencie.
Do gry niezbędne będzie urządzenie mobilne (smartfon, tablet) z dostępem do internetu.

21 marca należy wejść na stronę http://arsenal.gramiejska.mobi/ . Następnie należy wybrać jedną z trzech dostępnych tras. Twórcy gry stworzyli trzy trasy o różnych długościach: 3km, 5km i 8km poświęcone trzem bohaterom Szarych Szeregów.

Aplikacja pokieruje gracza dalej, wskazując w jakie miejsca Warszawy musi się udać. Wszystkie trasy skończą się w jednym miejscu, gdzie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek.

Podczas gry uczestnicy będą zdobywać punkty, a ich wynik będzie zapisywany na serwerze.

d1pnycj

21 marca po godz. 16:00 zostaną ogłoszone wyniki, a najlepsi otrzymają nagrody. Ze zwycięzcą skontaktujemy się na maila podanego w aplikacji.

Udział w grze jest bezpłatny. Nie ma też wcześniejszej rejestracji.

d1pnycj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pnycj
Więcej tematów