Trwa ładowanie...

II Zawody w Jedzeniu Pączków na Czas

Podejmiesz wyzwanie?

II Zawody w Jedzeniu Pączków na Czas
d2b312x
d2b312x

Pączkozjady, pączkoluby i pączkoholicy! Po raz drugi w historii Urząd Dzielnicy Wola organizuje zawody w jedzeniu pączków na czas o tytuł Wolskiego Pączusia.

Zawody odbędą się w Tłusty Czwartek czyli 27 lutego 2014 roku o godzinie 14:00 w Urzędzie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy przy al. Solidarności 90 w sali sesji.

Zwycięzca oprócz zaszczytnego tytułu otrzyma pamiątkowy dyplom, wielką torbę pączków, voucher na tort oraz zestaw upominków Dzielnicy Wola. Fundatorem pączków i partnerem organizatora – Urzędu Dzielnicy Wola – są Piekarnie Cukiernie Putka.

d2b312x

Liczba miejsc w zawodach jest ograniczona a decyduje kolejność zgłoszeń. Chętni proszeni są o zapisywanie się: mailem na adres tlustyczwartek@wola.waw.pl lub telefonicznie na nr 22 504 83 29 (pn-pt w godz. 8:00 – 16:00). W treści maila proszę podać imię i nazwisko, wiek oraz telefon. Zapisy trwają do dnia 26 lutego do godz. 14:00.

Ubiegłoroczny konkurs odbył się w atmosferze dobrej zabawy i sportowych emocji. Rywalizacja była "zajadła". Zwyciężył Krzysztof Męczyński z zawrotnym czasem 1 minuty 41 sekund. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie. Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem (PDF) .

d2b312x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b312x
Więcej tematów