Trwa ładowanie...

HUSH WARSAW - targi mody na Narodowym

To już 5. edycja targów autorskiej, polskiej mody

HUSH WARSAW - targi mody na Narodowym
d3wjs3s
d3wjs3s

HUSH WARSAW są to targi mody niezależnych polskich projektantów. Dwa razy w roku organizatorzy dają warszawiakom szansę na niebanalne zakupy ubrań i dodatków produkowanych na lokalnych rynkach, będących alternatywą dla masowej produkcji. Hasłem przewodnim tegorocznych targów będzie "All you need is hush".

Co znajdziemy na miejscu?

Na Stadionie Narodowym zobaczymy ubrania i dodatki ponad 120 autorskich marek i projektantów z Polski i zagranicy. Organizatorzy obiecali poszerzyć strefę z odzieżą męską. Na miejscu znajdzie się też m.in. Business Corner i strefa "beauty". Możliwe będą zakupy ze stylistką.

Wydarzenie ma na celu promowanie marek i projektantów, którzy dbając o wysoką jakość materiałów, rzetelne wykonanie i dobre formy, odpowiadają na indywidualne potrzeby poszukujących klientów. To także platforma spotkania projektantów, klientów a także przedstawicieli lokalnych manufaktur. Jeśli interesujecie się modą, z pewnością powinniście odwiedzić tę imprezę.

d3wjs3s

Już drugi raz HUSH WARSAW odbędzie się na Stadionie Narodowym . Pierwsza edycja zgromadziła w tym miejscu 20 tysięcy osób w ciągu jednego dnia! Kolejne edycje targów zorganizowane w Starym Browarze w Poznaniu i w Zamku Królewskim w Warszawie udowodniły, że polski rynek mody autorskiej rozwija się w dobrym kierunku.

Targi odbędą się w weekend 13-14 grudnia 2014 r. na Stadionie Narodowym. W sobotę 13 grudnia rozpoczną się o godzinie 11:00 i zakończą się o 19:00. W niedzielę targi zakończą się o godzinę wcześniej, czyli o 18:00.

Aby wejść na targi należy zarejestrować się i zarezerwować bilet na stronie www.hushwarsaw.com. Dzieci wchodzą za darmo.

Przeczytajcie też: 9. edycja PRZETWORÓW

d3wjs3s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wjs3s
Więcej tematów