Trwa ładowanie...

Horror pod Warszawą!

Matka udusiła synka i wbiła sobie nóż w serce!

Horror pod Warszawą!
d22o8hy
d22o8hy

Do tej tragedii doszło na willowym osiedlu w miejscowości Majdan pod Warszawą. 27-letnia kobieta, na co dzień pracująca w stolicy zdecydowała się zabić swojego sześcioletniego syna, a potem siebie. Leczyła się psychiatrycznie. Była bardzo bogata i piękna. Miała wszystko. O tragedii poinformowała gazeta "Linia otwocka".

W jednym z domków jednorodzinnych w okolicy trasy lubelskiej znalezione zakrwawione zwłoki młodej kobiety oraz jej 6-letniego, uduszonego syna. Jak informuje gazeta, ciało chłopca leżało w sypialni na łóżku, obok, na podłodze leżała 27-letnia matka. Zwłoki znalazł partner kobiety, który powiadomił natychmiast policję .

Jak informuje Fakt, Eliza K. wróciła po pracy z dzieckiem do pustego domu. jej partner przebywał jeszcze w pracy. Z niewiadomych powodów kobieta zabiła chłopczyka, a potem siebie. Wbiła sobie kuchenny nóż prosto w serce.

Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze tabloidu, kobieta leczyła się psychiatrycznie. Miała zaburzenia depresyjne. Być może choroba była powodem tragedii.

d22o8hy
d22o8hy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22o8hy
Więcej tematów