Trwa ładowanie...

Hocki Klocki wracają w nowym sezonie!

3 dni wypełnione atrakcjami i dobrą muzyką. W planach rodzinny piknik, koncerty, imprezy djskie, burleska i dobre jedzenie

Hocki Klocki wracają w nowym sezonie!
d30nre7
d30nre7

Hocki Klocki wracają nad Wisłę już w drugi weekend maja i zapraszają na 3 dni wypełnione atrakcjami i dobrą muzyką. W planach rodzinny piknik, koncerty, imprezy djskie, pokazy tańca i dobre jedzenie. Hocki Klocki znajdują się przy Bulwarze Flotylli Wiślanej, w niedalekim sąsiedztwie ulicy Ludnej. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Klub startuje w piątek 8 maja imprezą “Noc Miłości”. W programie m.in.: taneczna elektronika i tropikalne rytmy na żywo, czyli koncert zespołu Lody, pokaz tańca burleski, w wykonaniu utytułowanej performerki Red Juliette, a o selekcję muzyczną i zabawę do rana zadbają Hungry Hungry Models.

W sobotę 9 mają skład djski przypomni największe szlagiery minionej dekady ze wszystkich kontynentów i pełnego przekroju gatunków. Równo 10 lat historii, które zakręcą nie jedną łezkę sentymentu - „We love the 2000's!”.

Na finał weekendu otwarcia –* niedzielny rodzinny Wege Piknik.* Grupa reprezentantów wegetariańskich i wegańskich miejsc, takich jak: Kubek i Ołówek, Chwast Food, Roślina, Mysa, Veg Deli, Pop Up Bi Bim Bap, Vege Kiosk i innych zapewni smaczne śniadanie, obiad i kolację podczas całodziennego relaksu. Piknik zakończy koncert warszawskiego zespołu The Stubs.

d30nre7

Co jeszcze będzie działo się w Hockach tego lata? Już 14 maja wraca cotygodniowy cykl „Rapowe Czwartki”, w ramach którego podczas najbliższych odsłon wystąpią m.in. Hades, Pono, oraz dje: Kebs, Def, Dtl i gospodarz cyklu dj Hubson. Oprócz imprez i koncertów szeroka oferta dziennych zajęć: sportowych, rekreacyjnych, artystycznych i edukacyjnych, a także specjalny blok cyklicznych wydarzeń stworzony dla dzieci. W planach m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne i ekologiczne dla najmłodszych, akcje propagujące czytelnictwo, spotkania autorskie i targi książek.

Hocki Klocki – otwarcie 8-10.05 2015

Piątek 8.05 – NOC MIŁOŚCI
Lody, Red Juliette, Hungry Hungry Models
start: 22:00

Sobota 9.05 – I LOVE THE 2000's
Miko Czajkowski, Kuvau, Rapperoni & more
start: 22:00

Niedziela 10.05 - WEGE PIKNIK + THE STUBS
start: 11:00

d30nre7

Więcej informacji znajdziecie na stronie klubu .

d30nre7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30nre7
Więcej tematów