Trwa ładowanie...

Gwiazdy na Viva! Photo Awards

Rodowicz pokazuje nogi, Bohosiewicz uderza w futra, a Rosati przyszła z... mamą

Gwiazdy na Viva! Photo Awards
d4a8vvz
d4a8vvz

Już po raz czwarty odbyła się gala Viva! Photo Awards, na której nagrodzono najlepszych młodych fotografów. Spośród ośmiu tysięcy uczestników wyłoniono finałową czwórkę w kategoriach: beauty, fotografia przedmiotu, reportaż oraz portret. Przewodniczącym jury był światowej sławy fotokompozytor - Ryszard Horowitz, który specjalnie z okazji rozdania nagród magazynu Viva!, przyleciał do Warszawy z Nowego Jorku.

Uroczystość miała miejsce w eleganckiej Sali Redutowej, w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej i przyciągnęła wiele sław. Obecnością zaszczyciła gości Nina Andrycz, była też Maryla Rodowicz, wdowa po Gustawie Holoubku - Magdalena Zawadzka oraz Weronika Rosati z mamą. Tegoroczna edycja była szczególna ze względu na to, że przypadła w przeddzień rocznicy śmierci wybitnej fotograficzki, Zofii Nasierowskiej.

Stylizacje gwiazd oscylowały raczej w kolorystyce czerń-szarość-biel. Maryla Rodowicz podążyła modnym tej jesieni, militarnym tropem. Oprócz stylizowanej na wojskową kurteczki miała na sobie tradycyjnie, wysokie obcasy i krótkie spodenki. Sonia Bohosiewicz i Agata Młynarska postawiły z kolei na motywy zwierzęce i krótkie pelerynki.

Co sądzicie o ich stylizacjach?

d4a8vvz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a8vvz
Więcej tematów