Trwa ładowanie...

Groził, że ją odstrzeli, jeśli się z nim nie umówi

58-latek szukał w ten sposób szczęścia w miłości

Groził, że ją odstrzeli, jeśli się z nim nie umówi
d10zt01
d10zt01

58-letni Jacek S. od dłuższego czasu nękał swoją znajomą. Żądał, by ta się z nim spotykała. Gdy odmawiała - groził, że ją zabije. Mężczyzna usłyszał zarzut, za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Najpierw policjanci z patrolówki otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna grozi kobiecie pistoletem. Funkcjonariusze przeprowadzili czynności na miejscu zdarzenia, a pokrzywdzona złożyła zawiadomienie. Śledczy przesłuchali też świadków. 58-letni Jacek S. został zatrzymany.

d10zt01

Jak opowiadała kobieta, od dłuższego czasu mężczyzna regularnie grozi jej śmiercią. Wbrew jej woli chce, by spotykała się z nim. W dniu, w którym zdecydowała się wezwać policję , mężczyzna przyszedł do niej z przedmiotem przypominającym pistolet. Wyjmując go zza kurtki zagroził, że ją odstrzeli, a wszystko po to, by pokrzywdzona wciąż się z nim spotykała.

Policjanci ustalili, że przedmiot przypominający broń był na szczęście jedynie „straszakiem”, 58-latek noc spędził w policyjnej celi. W wydziale dochodzeniowo-śledczym policjanci przedstawili mu zarzut kierowania gróźb karalnych.

d10zt01
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10zt01
Więcej tematów