Trwa ładowanie...

Gorąco? To lista odkrytych basenów w Warszawie

Od kilku dni w stolicy działają cztery baseny na świeżym powietrzu.

Gorąco? To lista odkrytych basenów w Warszawie
d1jn7ai
d1jn7ai

Od kilku dni w stolicy działają cztery baseny na świeżym powietrzu. Miasto uruchomiło pływalnie w Powsinie, w parku Szczęśliwickim, na Moczydle i przy Inflanckiej. Sprawdź, w jakich godzinach można z nich korzystać.

Wraz z nadejściem upalnych trzeba pamiętać o schładzaniu organizmu. Władze Warszawy postanowiły ułatwić to mieszkańcom stolicy i otwierzyły miejskie baseny.

Od 3 czerwca można korzystać z czterech obiektów. Pływalnia w Parku Kultury w Powsinie (ul. Maślaków 1) czynna jest codziennie w godz. 10-18. Kolejną pływalnią jest basen w Parku Szczęśliwickim (ul. Usypiskowa 18, OSiR Ochota). Czynny w weekendy 10-11 czerwca oraz 17-18 czerwca, a od 24 czerwca przez cały tydzień w godz. 9-19.

Pozostałe dwa baseny to odkryte pływalnie w ośrodkach „Moczydło” (ul. Górczewska 69/73) oraz „Inflancka” (ul. Inflancka 8). Również można się w nich kąpać od 3 czerwca. Obie pływalnie SĄ otwarte w weekendy:10-11 czerwca, 15-18 czerwca, 24-25 czerwca, a od 26 czerwca również w ciągu tygodnia w godz. 9:30-19:00.

Trzy z wymienionych pływalni będą czynne do 31 sierpnia. Wyjątkiem jest basen przy ul. Inflanckiej, który zostanie zamknięty na początku lipca. Powodem są planowane tam prace remontowe - wymiana powłoki pneumatycznej, a także instalacji uzdatniania wody.

d1jn7ai

Mieszkańcy mogą korzystać z około trzydziestu krytych basenów w stolicy. Jednak przed pójściem na basen warto wcześniej sprawdzić, czy w danej pływalni nie są prowadzone akurat prace remontowe.

d1jn7ai
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jn7ai
Więcej tematów