Trwa ładowanie...

Festiwal Noc Pragi już 15 czerwca!

Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę!

Festiwal Noc Pragi już 15 czerwca!Źródło: materiały organizatorów
d4ih9cd
d4ih9cd

Osoby, które szukają alternatywnego do kibicowania sposobu na spędzanie czasu w Warszawie mogą wziąć udział w festiwalu „Noc Pragi”, który odbędzie się 15 czerwca. Organizatorzy reklamują, że jest to jedyne wydarzenie w Warszawie, które łączy różne gatunki sztuki niezależnej (muzykę, malarstwo, rzeźbę, literaturę i teatr). Wyjątkowe jest to, że przestrzeń festiwalowa obejmuje całą dzielnicę. W organizacji imprez biorą udział kluby, galerie, puby i pracownie artystyczne. Pojawią się też plenerowe estrady.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu jest „metro”, co jest nawiązaniem do trwającej od dłuższego czasu budowy drugiej linii kolei podziemnej. Organizatorzy upatrują w tym wielkiej szansy dla dzielnicy, która dzięki lepszemu skomunikowaniu z centrum ma się stać atrakcyjniejsza dla inwestorów. Drugim założeniem twórców festiwalu jest promowanie dzielnicy jako centrum kultury niezależnej.

Koncerty odbywać się będą pod hasłem „Muzyki od metra”. Na scenie Teatru Konsekwentnego pojawią się gwiazdy polskiej muzyki alternatywnej: Mitch&Mitch, Paula i Karol, Kim Novak oraz grupa 3D.

Dużą atrakcją będzie pokaz baletu powietrznego przygotowany przez grupę Flycube, który odbędzie się w okolicy placu Wileńskiego. W fabryce Konesera rozegrany zostanie nocny turniej piłki nożnej. W sumie na „Noc Pragi” złoży się 50 różnego rodzaju imprez. Bez wątpienia każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Pełen program festiwalu dostępny jest tutaj .

d4ih9cd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ih9cd
Więcej tematów