Trwa ładowanie...

Fałszywy policjant kazał kobiecie wypłacić pieniądze z banku. "Czekał w taksówce"

Monika Sznajderman, szefowa Wydawnictwa Czarne, opisała w sieci historię, która przytrafiła się jej znajomej. Kobieta miała paść ofiarą oszusta, który podszywał się pod policjanta z komendy przy ul. Wilczej w Warszawie. "Pod pretekstem prowadzenia jakieś sprawy kazał jej wypłacić z konta wszystkie pieniądze i zerwać lokaty” - napisała w Sznajderman.

Fałszywy policjant kazał kobiecie wypłacić pieniądze z banku. "Czekał w taksówce"Źródło: WP.PL
d1qyln1
d1qyln1

Jak pisze szefowa Wydawnictwa Czarne, naciągacz kazał kobiecie wypłacić pieniądze z banku. "Jako porządna obywatelka posłuchała go, w całkowitej tajemnicy przed bliskimi udała się do banku, który jednakowoż wykazał się czujnością i pieniędzy nie wypłacił" - czytamy w poście.

Historia nie skończyła się tak szybko. "Gdy pani wyszła z banku, czekała już na nią taksówka i mężczyzna podający się za policjanta, który powiedział jej, że jadą do następnego banku. Na szczęście w trzecim banku namierzyła ich prawdziwa policja, którą powiadomił pierwszy bank” - pisze Sznajderman.

Zobacz wideo: Wandale demolują centrum Legnicy. Gdzie jest policja?

Szefowa Wydawnictwa Czarne przestrzega: "uważajcie na swoich starszych przyjaciół i krewnych, bo ta sprawa mogła się skończyć naprawdę źle".

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Rodzice biegną z dziećmi do szpitala. W tym czasie straż miejska odholowuje ich samochód. "Jak sępy"

d1qyln1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qyln1
Więcej tematów