Trwa ładowanie...

Facebook Miasto Jest Nasze wrócił w ręce zarządu. "Strona organizacji nie jest niczyją prywatną własnością"

Po dwóch miesiącach od przejęcia strony Miasto Jest Nasze przez byłego lidera stowarzyszenia Jana Śpiewaka, profil wrócił do zarządu MJN.

Facebook Miasto Jest Nasze wrócił w ręce zarządu. "Strona organizacji nie jest niczyją prywatną własnością"
d99cgx2
d99cgx2

- Szanowni Państwo, kontrola nad tą stroną wróciła do zarządu Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze! - czytamy na profilu strony Wolne Miasto Warszawa. Po dwóch miesiącach od przejęcia facebookowego profilu Miasto Jest Nasze przez byłego lidera stowarzyszenia Jana Śpiewaka, strona wróciła do zarządu MJN.

Przypomnijmy: w kwietniu wszystkich fanów profilu Miasto Jest Nasze zaskoczyła nagła zmiana nazwy stowarzyszenia na Wolne Miasto Warszawa. Jak się później okazało, zmian dokonał były lider MJN Jan Śpiewak bez konsultacji z członkami stowarzyszenia i fanami. Śpiewak odszedł ze stowarzyszenia pod koniec marca, bo jak mówił, nie zgadzał się ze sposobem działalności organizacji. Na nowym profilu promował swoją działalność i zachęcał do polubienia strony.* *

W czwartek doszło do kolejnej zmiany na profilu Wolne Miasto Warszawa. Administratorzy poinformowali, że kontrola nad tą stroną wróciła do zarządu Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. - Cieszymy się, że Facebook przychylił się do postrzegania, które od początku było dla nas i wielu innych osób oczywiste - strona organizacji FB nie jest niczyją prywatną własnością, ale dobrem wspólnym całej organizacji - czytamy na stronie. * *

Co więcej, zarząd zaznaczył, że bieżąca komunikacja Stowarzyszenia będzie prowadzona na Miasto Jest Nasze . - Walczymy by odzyskać całość usuniętych materiałów, które zostały usunięte przez tymczasowych administratorów - między innymi wiele niesamowicie wartościowych dyskusji, wystąpienia z ostatniego Kongresu Czyje Jest Miasto, grafiki - lata pracy całego Stowarzyszenia i Wasze głosy w niezliczonych wartościowych dyskusjach - podkreślają na łamach Facebooka.

d99cgx2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d99cgx2
Więcej tematów