Trwa ładowanie...

Euro 2012 w Warszawie - podsumowanie (wideo)

Piłkarskie święto w Warszawie dobiegło końca

Euro 2012 w Warszawie - podsumowanie (wideo)
d4eemb1
d4eemb1

Mecz finałowy Włoch i Hiszpanii był ostatnim spotkaniem mistrzostw. W Strefie Kibica przygotowano dla wszystkich odwiedzających specjalny program dnia. Na pl. Defilad mistrzostwa Europy hucznie pokaz fajerwerków.

Blisko 300 tysięcy kibiców przebywało na Stadionie Narodowym wszystkich meczów grupowych oraz ćwierćfinału i półfinału. Warszawską Strefę Kibica odwiedziło ponad 1 250 000 fanów piłki (podczas meczu Polska-Rosja, ponad 100 tys.). W ciągu jednego dnia na ulicach stolicy pracowało blisko 4 tys. policjantów.

Wczoraj warszawska Strefa Kibica została otwarta po raz ostatni. Podczas tych mistrzostw zaprezentowano ponad 300 godzin programu artystycznego, kibicom podarowano 5 tysięcy koszulek z logiem Warsaw Host City i 4 tysiące pamiątkowych czapeczek. Codziennie na scenie można było podziwiać gwiazdy muzyki polskiej i światowej. Liczne były konkursy i programy skierowane do najmłodszych. Wczoraj, na zakończenie, na scenie pojawiła się Kayah i Maciek Maleńczuk.

Wczoraj pojawiło się tam blisko 40 tysięcy kibiców. Była masa Hiszpanów i Włochów, najwięcej jednak było ludzi w biało czerwonych barwach. Mimo deszczu, było tłoczno zarówno pod główną sceną, jak i innymi telebimami

Przez całe mistrzostwa, do stolicy przybyły tysiące fanów całego świata. Nie licząc problemów przed meczem z Rosją, kibice i mieszkańcy naszego miasta zdali egzamin celująco i tak zostaniemy zapamiętani na całym świecie - jako miasto zabawy i dobrego sportu.

Zobaczcie spot pożegnalny!

d4eemb1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eemb1
Więcej tematów