Trwa ładowanie...

Dziś w Strefie Kibica mecz, koncert Lady Pank i kino!

Na mecze w przedostatniej fazie mistrzostw stolica przygotowywała się szczególnie starannie.

Dziś w Strefie Kibica mecz, koncert Lady Pank i kino!
dxj95g9
dxj95g9

Dziś na telebimach transmisja z warszawskiego półfinału Niemcy-Włochy (od godz. 20:45). Kibiców obu drużyn powitają Syrenki, które stanęły na pl. Trzech Krzyży (niemiecka) oraz na pl. Zamkowym (włoska). Cokół Syrenki reprezentacji Italii pomalowany został w kolorach zielonym, białym oraz czerwonym i opatrzony napisem „Benvenutti”. Niemiecka, czarno-czerwono-żółta, ma hasło „Herzlich Willkommen”.

Zanim rozpocznie się mecz, na kibiców czekają inne atrakcje. O 15:30 będzie można zobaczyć film „O północy *w Paryżu”, a następnie (godz. 17:45) bawić się podczas występu zespołu *Papaja Band. Po meczu (ok. godz. 23:00) zagra grupa Lady Pank.

Z kolei w piątek, 29 czerwca, głównym wydarzeniem programu Strefy Kibica będzie koncert zespołu Sofa, którego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 20:00.

Aż sto pociągów PKP Intercity (w tym 10 składów międzynarodowych) dowiezie i odwiezie kibiców na i z półfinału mistrzostw, rozgrywanego w Warszawie. Fani drużyny niemieckiej będą mieli do dyspozycji cztery dzienne i jeden nocny skład z Amsterdamu oraz m.in. Kolonii, Dortmundu i Berlina. Pociąg z największą liczbą niemieckich kibiców poprowadzi do Warszawy lokomotywa w barwach flagi naszych zachodnich sąsiadów.

dxj95g9

Na powracających z meczu czekać będzie z kolei siedem pociągów. Ostatni z nich, w kierunku Szczecina, odjedzie kilka minut po godzinie 1.00 w nocy. Pozostałe ruszą m.in. do Kołobrzegu, Zakopanego, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Katowic czy Poznania. Osoby, które postanowią świętować zwycięstwo swojego faworyta całą noc, będą mogły wyjechać z Warszawy jednym z sześciu pociągów porannych do Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania czy Katowic.

Posiadacze biletów PKP Intercity w dniu meczu półfinałowego mogą podróżować z centrum stolicy bezpośrednimi pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej na Stadion Narodowy za darmo.

dxj95g9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxj95g9
Więcej tematów