Trwa ładowanie...

Dziś rusza lodowisko na Stadionie Narodowym!

To największa ślizgawka w Polsce!

Dziś rusza lodowisko na Stadionie Narodowym!
d4dl7q6
d4dl7q6

Dziś, w piątek startuje lodowisko na Stadionie Narodowym . Łyżwiarze będą mieć do dyspozycji ponad 2 tys. metrów kwadratowych tafli do ślizgania. Ale nie tylko - do dyspozycji jest także podziemny parking, wypożyczalnia, skatepark, boiska do badmintona i trasa dla rolek i longboardów.

- Na płycie stadionu wylana zostanie tafla o grubości 7 cm, chłodzona glikolem. Nie będzie to jednak tylko lodowisko. W piątkowe i sobotnie wieczory na stadionie królować będzie muzyka disco w ramach Disco Lodowisko. W każdą niedzielę zapraszamy na poranki dla maluchów do 12 roku życia. Dla wszystkich zakochanych i tych którzy planują się zakochać szykujemy „Walentynki na lodzie” - informuje operator Stadionu Narodowego, spółka PL.2012+.

Lodowisko będzie otwarte w godzinach:
poniedziałek-czwartek 16.00 - 22.00
piątek 16.00 - 23.30
sobota 10.00 - 23.00
niedziela 10.00 - 22.00
Ferie : poniedziałek - czwartek 10.00 - 22.00.

Bilety - normalny za 12 złotych i ulgowy za 8 złotych - będą uprawniać do korzystania z wszystkich atrakcji na stadionie. Dla dzieci do 5 roku życia wstęp wolny. Przygotowane zostały także specjalne bilety dla całych rodzin i grup przyjaciół.

d4dl7q6

- Na początku tego roku, jako nowy operator zapewnialiśmy, że Stadion musi działać 12 miesięcy w roku. Dziś dotrzymujemy słowa. Już od 3 stycznia zapraszamy wszystkich, codziennie na największe lodowisko w Polsce. W miejscu niezwykłym – na płycie stadionu. Ponad sto lat temu ulubionym lodowiskiem Warszawy była wylewana zimą ślizgawka w Dolinie Szwajcarskiej. Jesteśmy przekonani, że dziś będzie to Stadion Narodowy - dodaje spółka PL.2012+.

d4dl7q6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dl7q6
Więcej tematów