Trwa ładowanie...

Dziecko zgubiło skrzypce. Pomóżmy je odnaleźć

To jedyny instrument, jaki miała 12-latka. Teraz nie może przygotować się do egzaminów w szkole muzycznej.

Dziecko zgubiło skrzypce. Pomóżmy je odnaleźć
d4eprgv
d4eprgv

12-letnia dziewczynka zgubiła skrzypce w jednym z miejskich autobusów. Dziecko nie ma teraz na czym ćwiczyć, a już wkrótce ma egzaminy w szkole muzycznej.

Do całej sytuacji doszło w poniedziałek w autobusie linii 521 na wysokości Gocławka . Dziecko jechało na zajęcia do szkoły muzycznej. Niestety, przez nieuwagę podczas wyjścia z autobusu, zapomniało wziąć ze sobą skrzypce. Instrument pozostał w pojeździe i najprawdopodobniej ktoś go sobie przywłaszczył.

Na przystankach na terenie Gocławka pojawiło się kilka ogłoszeń z prośbą o pomoc w poszukiwaniach napisanych przez rodziców dziewczynki. - Nie ma teraz na czym ćwiczyć i jej nauka w szkole muzycznej stoi pod znakiem zapytania - możemy przeczytać na ogłoszeniu, którym dzielą się też użytkownicy mediów społecznościowych.

Jak wyglądał zagubiony instrument? Był umieszczony w czarnym prostokątnym pokrowcu, w którym były także zeszyty i nuty. Komora kołkowa rzeźbiona była w kwiatki. - Za tydzień egzamin, a dziecko nie ma się z czego uczyć - apelują rodzice do uczciwego znalazcy.

d4eprgv

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat zagubionych skrzypiec, powinien zadzwonić pod numer 502 586 156. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda.

Źródło: Twitter/Wawalove.pl

d4eprgv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eprgv
Więcej tematów