Trwa ładowanie...

Dziecko nagrało brutalny film. "Widzicie, to jest mój kot, który ledwo dycha" [WIDEO 18+]

Znęca się ono nad swoim zwierzęciem.

Dziecko nagrało brutalny film. "Widzicie, to jest mój kot, który ledwo dycha" [WIDEO 18+]
dciwo26
dciwo26

Fundacja Mikropsy do Adopcji oraz mokotowska policja zwracają się z apelem o identyfikację dziecka, które najprawdopodobniej jest autorem filmu obrazującego znęcanie się nad kotką. Już na samym początku widać zwierzę, leżące na ziemi z torebką foliową na głowie. Ze względu na drastyczny charakter materiału, jest on przeznaczony dla osób dorosłych.

- Widzicie, to jest mój kot, który ledwo dycha - mówi nieletni, który w tym samym momencie rejestruje całe zdarzenie . Słychać również szelest torebki foliowej, a w tle leży coraz bardziej przerażona kotka. - A ja ją przetrzymuję, żeby przestałą oddychać. Duszę ją - kontynuuje dziecko. Zwierzę co chwilę przeraźliwie miauczy. Funkcjonariusze zostali już poinformowani o całej sprawie i proszą o pomoc wszystkich, mogących pomóc w ustaleniu personaliów dziecka. - Niestety nie mamy informacji, czy kotka przeżyła te brutalne tortury - mówi WawaLove.pl kom. Joanna Banaszewska z Komendy Rejonowej Policji na Mokotowie.

Należy zadać pytanie, gdzie w tym momencie byli rodzice i czy mają świadomość działań swojego dziecka. Miejmy nadzieję, że służbom uda się zidentyfikować sprawcę oraz jego dorosłych opiekunów. Ktokolwiek rozpoznaje głos dziecka, bądź skojarzy go z kotką powinien skontaktować się z najbliższym komisariatem policji. Można również zadzwonić pod numer alarmowy: 997 albo napisać na adres: mokotow@policja.waw.pl

dciwo26
dciwo26
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dciwo26
Więcej tematów