Trwa ładowanie...

Działacz PiS, bez doświadczenia w obronności kieruje przygotowaniami do szczytu NATO? Spółka PL2012+ wydaje oświadczenie.

Zarząd PGE Narodowego pozostał bez managerów.

Działacz PiS, bez doświadczenia w obronności kieruje przygotowaniami do szczytu NATO? Spółka PL2012+ wydaje oświadczenie.
d47538q
d47538q

Michał Grodzki, były radny PiS z Bemowa oraz współzałożyciel Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego zajmuje się przygotowaniem szczytu NATO - informuje Radio ZET. Zarzadząca PGE Narodowym *Spółka PL2012+ odgrywa kluczową rolę przy organizacji międzynarodowego wydarzenia, które ma się odbyć w lipcu w Warszawie. Rzeczniczka operatora warszawskiego stadionu wydała oświadczenie w tej sprawie.*

Działacz PiS nie posiada żadnego doświadczenia w zakresie obronności, a mimo to kieruje jednym z największych projektów ostatnich lat w naszym kraju - ustala Radio ZET. Były radny otrzymał posadę doradcy w spółce PL2012+ - donosi radio. Grupa zarządzająca PGE Narodowym w ostatnim czasie pozbyła się większości swoich managerów. Obecnie Zarząd składa się tylko z Prezesa Jakuba Opary, który także związany jest z ugrupowaniem Prawa i Sprawiedliwości.

PL2012+ dementuje

Zarzuty Radia ZET odpiera rzeczniczka spółki. W nawiązaniu do doniesień Radia Zet przedstawionych na stronie internetowej stacji jako "szokujące informacje ws. przygotowań do szczytu NATO w Warszawie", chcę jednoznacznie stwierdzić, że znalazły się tam nieprawdziwe stwierdzenia. Oto przykład - według Radia Zet "radny PiS z Bemowa (Michał Grodzki), bez doświadczenia w obronności, kieruje przygotowaniami na Stadionie Narodowym do szczytu NATO". Chcę jasno stwierdzić, że to nieprawda - pan Michał Grodzki nie kieruje z ramienia spółki PL.2012+ przygotowaniami do szczytu NATO, który odbędzie się na PGE Narodowym w lipcu. Menadżerem prowadzącym zespół jest pani Katarzyna Staniszewska. Zespół ten zajmuje się logistyką, a nie sprawami związanymi z obronnością - pisze w oświadczeniu Monika Borzdyńska, rzeczniczka spółki.

Władze MON podpisały już umowę ze spółką PL2012+ w sprawie wynajęcia PGE Narodowego na przeszło 2 miesiące. Kwota wynajmu nie jest znana.W związku ze szczytem NATO, 30 najemców biur na stadionie tymczasowo zostanie przeniesionych do biurowców na warszawskim Mokotowie. Koszt tej operacji wyniesie ponad milion złotych.

d47538q

#

d47538q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47538q
Więcej tematów