Trwa ładowanie...

Dwie niezwykłe rewie na lodzie na Narodowym. Ruszyła sprzedaż biletów

Nie zabraknie światowych gwiazd łyżwiarstwa, spektakularnych figur, niesamowitych układów i wielkich emocji

Dwie niezwykłe rewie na lodzie na Narodowym. Ruszyła sprzedaż biletów
d2pao4h
d2pao4h

„XTREME ICE SHOW” i „KINGS ON ICE” to dwie wyjątkowe rewie na lodzie, które już w lutym podbiją serca polskiej publiczności. Nie zabraknie światowych gwiazd łyżwiarstwa, spektakularnych figur, niesamowitych układów i wielkich emocji.

Zimowe miasteczko, które 8 listopada wyrosło na płycie Stadionu Narodowego , to 5 tys.m2 lodu, trzy lodowiska i dwie górki lodowe. To także arena dwóch światowych show. W lutym, po raz pierwszy w Polsce, na Zimowym Narodowym będzie można zobaczyć „Xtreme Ice Show” i „Kings on Ice”.

7 lutego 2015 r. odbędzie się „Xtreme Ice Show”. To zapierający dech w piersiach pokaz aktualnych mistrzów w jeździe ekstremalnej na łyżwach. Międzynarodowe gwiazdy zaprezentują spektakularne układy w różnych konkurencjach. Zobaczymy m.in. salta, łyżwiarski hoola-hoop i inne skomplikowane figury. Podczas dwugodzinnego show nie zabraknie zaskakujących efektów świetlnych i pirotechnicznych.

d2pao4h

Trzy tygodnie później w największym Zimowym Miasteczku w tej części świata, na finał Zimowego Narodowego pojawią się najprawdziwsi królowie łyżwiarstwa. *28 lutego2015 r. * po raz pierwszy przed polską publicznością, w wyjątkowym show „Kings on Ice”, wystąpią międzynarodowe gwiazdy łyżwiarstwa figurowego. Wśród pierwszoplanowych bohaterów mistrzowie świata i mistrzowie olimpijscy. Między innymi ikona figurowej jazdy na łyżwach Jewgienij Pluszczenko, a także Stephane Lambiel, Irina Slutskaya i wielu innych. „Kings On Ice” w spektakularny sposób łączy elementy rozrywkowe ze sportem, klasyczne łyżwiarstwo z akrobacjami na łyżwach i wyjątkową oprawą muzyczną. Muzyką na żywo w wykonaniu Edvina Martona, zdobywcy nagrody Emmy. Ten wirtuoz skrzypiec zagra na najbardziej pożądanym instrumencie świata, 300-letnim Stradivariusie.

Bilety na „Xtreme Ice Show” *(119 zł) *oraz „Kings on Ice”(149 zł)* są już dostępna w internetowym sklepie Zimowego Narodowego pod adresem bilety.zimowynarodowy.pl . *

Organizatorami Zimowego Narodowego, którego druga odsłona trwa ponad 100 dni są Testa Communications i PL.2012+, operator Stadionu Narodowego. Oficjalnym Partnerem Zimowego Narodowego i Warszawskiego Jarmarku Świątecznego przy Stadionie Narodowym, który zostanie otwarty już 6 grudnia jest Miasto Stołeczne Warszawa.

d2pao4h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pao4h
Więcej tematów